Chalupa Hrabětice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1257

Náš tip


Pronájem chalupy Hrabětice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nová kvalitně zařízená 3-pokojová chalupa pro 10 osob na kraji horské rekreační osady nedaleko lesa s krásným výhledem na horu Ještěd. Obytná místnost s KRBOVÝMI KAMNY a kuchyňským koutem. Koupelna. 2 ložnice. TERASA: posezení, gril. KOUPÁNÍ na Jablonecké přehradě 8 km. TURISTIKA. Lyžařské středisko SEVERÁK jen 0,1 km. CENA od 11.879,-Kč/objekt/týden.

Nová kvalitně zařízená 3-pokojová chalupa (85 m2) pro 10 osob na kraji horské rekreační osady nedaleko lesa s krásným výhledem na horu Ještěd. Předsíň. Prostorná obytná místnost (35 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny a TV; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Samostatné WC. Z obytné místnosti vede schodiště do podkroví, kde se nacházejí 2 samostatné ložnice: 1/ (16 m2) se 3 lůžky, dvojlůžkem a TV a 2/ (20 m2) se 2 dvojlůžky a lůžkem. Samostatné WC. Nekuřácký objekt. El. topení popř. dřevem v krbových kamnech. Na neoploceném přírodním pozemku (800 m2) se nachází venkovní posezení a přenosný gril. Neoplocené parkování u chalupy. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Hrabětice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Hrabětice

Janov nad Nisou a jeho místní část Hrabětice se nacházejí v centrální části Jizerských hor cca. 10 km severně od Jablonce nad Nisou. Nekonečné lesy nabízejí nespočet možností k turistice, nově vybudované cyklistické stezky jsou rájem pro cyklisty, na své si přijdou houbaři. V zimě jsou Jizerské hory rájem lyžařů. Koupání na Jablonecké přehradě (8 km). Tenisové kurty a jízda na koni v místě (2 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Jablonci nad Nisou (8 km). Bobová dráha v Janově nad Nisou (5 km). Golf v Liberci (15 km). Restaurace v místě (0,1 km), nákupy v Jablonci nad Nisou (8 km). Turistické cíle: Jizerské hory (rozhledna Slovanka a Královka, vodní nádrž Josefův Důl, vodní nádrž Souš, hora Jizera se zbytky pralesa, hora Bukovec, osada Jizerka, Rašeliniště Jizerky, Černá jezírka), Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie), Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd), Frýdlant (zámek), Sychrov (zámek), Frýdštejn (zřícenina hradu), Bozkovské dolomitové jeskyně, Kořenov (Muzeum ozubnicové dráhy Tanvald – Kořenov - Harrachov), Harrachov (Sklářské muzeum, Hornické muzeum, skokanské můstky), Krkonoše, Český ráj.

Lyžování v okolí

Severák – Hrabětice (od 0,1 km) (730 - 795 m. n. m.): 11 vleků, délka sjezdovek: 5,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 81 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Bedřichov (6 km) (710 - 802 m. n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 80 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Josefův Důl (6 km) (620 - 720 m. n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 2,1 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 98,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Hrabětice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Jablonecké přehradě (8 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (2 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km)
Golf v okolí Golf v Liberci (15 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jablonci nad Nisou (8 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Hrabětice: Chalupa Severní Čechy, Chalupa Jizerské hory, Chalupa Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Hrabětice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Hrabětice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace