Chata Harrachov

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Lyžování v okolí
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 0628

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Harrachov - podrobný popis

Malá pěkně zařízená 2-pokojová chata (33 m2) pro max. 5 osob v zahradě ubytovatele u jeho domu v horní části Harrachova přímo u sjezdovky s večerním osvětlením. Zádveří. Pokoj (13 m2) je vybaven jídelním, kuchyňským koutem a patrovou postelí. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 200 l. Z pokoje vedou úzké točité schody do otevřené podkrovní ložnice (snížený strop) (14,5 m2) se 3 lůžky a TV. El. topení. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (500 m2) se nachází bazén (5 x 2,5 m, hloubka od 0,9 do 1,4 m, k dispozici v létě), stolní tenis (k dispozici v létě), houpací lavice, venkovní posezení, gril a ohniště. Neoplocené parkování. Zahrada je spoluužívána s majitelem. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba, odsavač par), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Harrachov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Harrachov

Harrachov, druhé největší lyžařské a turistické středisko v Krkonoších, leží v jejich západní části. V létě zde najdeme ideální podmínky k turistice a horské cyklistice. V zimě je to více jak ideální místo k lyžování. Veškeré možné sportovní a zábavné vyžití v místě: přírodní koupaliště, tenisové kurty, krytý bazén, posilovna, golf, půjčovny horských kol, minigolf, bowling, diskotéka, bary, restaurace (0,2 - 7 km). Nejbližší restaurace (0,2 km), nákupy (2 km). Turistické cíle: Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, Ski muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích, výchozí místo pro turistické trasy k Mumlavskému vodopádu, na Pančavskou louku, na Čertovu pláň, k pramenům Labe atd.), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – roubené domy), Bozkovské dolomitové jeskyně.

Lyžování v okolí

  • Harrachov (650-1020 m. n. m.): 50 m od chaty sjezdovka s večerním lyžováním. V místě celkově: 2 lanovky, 3 vleky, délka sjezdovek: 7,9 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 37 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Harrachov je druhým největším střediskem zimních sportů v Krkonoších.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Harrachov

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště a krytý bazén v místě (0,2 - 3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (3 km)
Golf v okolí Golf a minigolf v místě (3 - 7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (3 km)

Dotazy k pronájmu chaty Harrachov 13× Položit dotaz

Vloženo: 7.4.2015

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jaké nádobí obsahuje kuchyňka v případě, že bychom si chtěli něco uvařit. Děkuji

Vážená paní Golová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 0628 Harrachov. Kuchyňský kout je kromě el. spotřebičů (el. sporák, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice) vybaven také vším potřebným pro vaření a stolování 5 osob.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 24.2.2014

Dobrý den, ještě mám jeden dotaz. Je možné prosím u objektu parkovat dvěma vozy ? Děkuji Pilnáčková

Vážená paní Pilnáčková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0628 Harrachov. Ano, parkovat u chaty dvěmi vozy je možné.

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici také na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Harrachov Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace