Chalupa Dolní Morava

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1157

Pronájem chalupy Dolní Morava - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Kvalitně zařízená 4-pokojová chalupa pro 8 osob na polosamotě na kraji horské obce u lesa. 2 obytné pokoje (oba s kuchyňským koutem a KRBEM). 2 ložnice. 2 koupelny. U CHALUPY: posezení, gril, ohniště. KOUPALIŠTE v Králíkách 10 km. TURISTIKA (např. Kralický Sněžník). LYŽOVÁNÍ v místě 0,5 km (nejprudší sjezdovka v ČR). CENA od 10.360,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně zařízená 4-pokojová chalupa (80 m2) pro 8 osob na polosamotě na kraji horské obce nedaleko lesa. Chodba. Z chodby se vstupuje do 2 samostatných částí chalupy, které jsou navzájem propojeny a pronajímají se společně. Obě části jsou obdobně zařízeny. 1. část: Obytný pokoj (25 m2) je vybaven kuchyňským a jídelním koutem, 2 křesly, 2 lůžky, krbem a TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková el. plotna, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice (14 m2) s dvojlůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. 2. část: Obytný pokoj (20 m2) je vybaven kuchyňským a jídelním koutem, křeslem, 2 lůžky, krbem a LCD TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková el. plotna, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice (12 m2) s dvojlůžkem; vstup na zadní terasu. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. Na neoplocené zahradě (ohrazena je pouze předzahrádka) (450 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a pískoviště. Neoplocené parkování. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně 2 kuchyňské kouty (4-plotýnková el. plotna, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice).
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

14.00-16.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 16,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie v topné sezóně.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dolní Morava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dolní Morava

Turistické a lyžařské středisko Dolní Morava leží ve východní části Jeseníků cca. 8 km severovýchodně od městečka Králíky. Hornatá zalesněná krajina Jeseníků nabízí v létě pro turisty a cykloturisty nespočet možností, kam vyrazit na výlet. V zimě jsou zde výborné podmínky pro lyžaře. Koupání na koupališti v Králíkách (10 km). Tenisové kurty, víceúčelové hřiště (3 km), letní bobová dráha (0,5 km) v místě. Restaurace (0,5 km), nákupy (2 km) v místě. Turistické cíle: Dolní Morava (rozhledna Klepáč, naučná stezka na Kralický Sněžník a k pramenu řeky Moravy, výšlapy na Sušinu a Podbělku), Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val), Vysoká (Schubertův památník), Velké Losiny (zámek, lázeňský areál, termální koupaliště), rozhledny v okolí (Křížová hora, Suchý vrch, Lázek), Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze a další opevnění z druhé světové války), Letohrad (Muzeum řemesel), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), přehrada Pastviny, Orlické hory (Zemská brána - naučná stezka podél Divoké Orlice).

Lyžování v okolí

Dolní Morava (0,5 km) (650 - 1140 m. n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 3,5 km (nejprudší sjezdovka v ČR), všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dolní Morava

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Králíkách (10 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (3 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Dolní Morava: Chalupa Severní Morava, Chalupa Jeseníky, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Dolní Morava Položit dotaz

Vloženo: 12.1.2012

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je možný víkendový pobyt pro 8-10 osob v termínu Únor-Březen 2012. Pokud je nějaký volný termín, prosím o informaci a přibližnou cenu. Děkuji
Jiří Hándl
Vážený pane Hándl,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupy Dolní Morava č. 1157 a Dolní Morava č. 1158.
Obě chalupy pronajímáme na týdenní turnusy.

V hlavní zimní sezóně nabízíme týdenní pobyty na 7 nocí, příp. 6-5 nocí.
Víkendové pobyty poskytujeme v mimosezóně (jaro, podzim).

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 14.12.2011

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné si u Vás pronajmout chalupu pouze na 4 dny, tedy na 3 noci od 1. 3. 2012 do 4. 3. 2012. Pokud by to možné bylo, prosím o sdělení ceny.
Vážená paní Tůmová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Dolní Morava č. 1157.

Březnové termíny jsou předběžně volné.
Vámi požadovaný termín zasahuje do hlavní zimní sezóny, kdy poskytujeme týdenní pobyty od soboty do soboty.
Zkrácený termín není možný.

Cena: 13.328,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 16,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie v topné sezóně.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace