Zobrazit na mapě

Mamutí horská bobová dráha - Dolní Morava

Turistické zajímavosti

Kdo miluje adrenalin, neměl by vynechat jízdu na nejdelší bobové dráze v ČR a druhé nejdelší v Evropě.

Mamutí horská bobová dráha je zasazena do horské krajiny, její délka jsou úctyhodné 3 km, v bleskurychlé jízdě projedete 25 zatáček se spirálami i tunely, lesním terénem i otevřeným prostorem, dvojitou 360° otáčku 12 metrů nad zemí, osmičkovou smyčku, podzemní tunel , 4x se pěkně zhoupnete nad lesními cestami. 

Mamutí bobová dráha má sklon 30 %, místy pojedete rychlostí až 50 km/h, a to už je pořádná jízda. Můžete jet i pomaleji, rychlost je možné přizpůsobit svému tempu díky brdě. Boby jsou dvoumístné, takže můžete jet i s dítětem od tří let. 

Mamutí horskou dráhu najdete v areálu Sněžník, jen pár kroků od ní na vás čeká další úžasný zážitek, Stezka v oblacích. 

V atraktivní oblasti Dolní Morava nabízíme chaty a chalupy pro ubytování v každém ročním období, prohlédněte si nabídky Dolní Morava a Ubytování Dolní Morava s dětmi.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Mamutí horská bobová dráha - Dolní Morava je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 15x

Velmi pěkně zařízená chalupa Dolní Morava na neoploceném pozemku (posezení, krb) na malebném místě na okraji horské obce nedaleko lesa na úpatí Kralického Sněžníku jen 3 km od Stezky v oblacích.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1158

Jednoduše a účelně zařízená chata s infrasaunou, terasou (posezení, krb) a bazénem na horním konci horské osady nedaleko lesa s krásným výhledem na okolní hory a ideálními podmínkami k turistice.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1239
Mamutí bobová dráha je zasazena do horské krajiny, její délka jsou úctyhodné 3 km. Je nejdelší bobovou dráhou v ČR a druhou největší v Evropě.

Dnes zobrazeno 9x

Pěkná účelně zařízená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, gril) na okraji horské osady v turisty přitažlivé oblasti na rozhraní mezi Jeseníky a masívem Králického Sněžníku.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2448

Prohlíželo 124 lidí

Stylová účelně zařízená chalupa s hernou (kulečník, stolní fotbálek) ve velké zahradě (zapuštěný bazén, tenisový kurt, stolní tenis) leží na horním konci obce na kouzelném místě u lesa a louky.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 9540

Stylově zrekonstruovaná atraktivní chata se sportovní místností (kulečník, stolní tenis) a wellness koupelnou (vířivá vana, sauna) na neoploceném pozemku v pěkném místě na kraji malé horské osady.

5 ložnic / max 15 osob
číslo chaty: 1468

Pěkná jednoduše zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (bazén, hřiště, terasa s posezením, krb) se nachází na polosamotě na kraji obce s možností krásných výletů do Jeseníků i Orlických hor.

3 ložnice / max 15 osob
číslo chalupy: 1634

Dnes zobrazeno 9x

Nová kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s infrasaunou v zahradě s bazénem a pergolou (posezení, gril) leží v okrajové části města v dosahu mnoha turistických cílů (Kralický Sněžník, Suchý vrch, …).

6 ložnic / max 12 osob
číslo chalupy: 2033

Nová kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s hernou (kulečník) a velkou neoplocenou zahradou (bazén, vířivý sud, trampolína, terasa, gril) leží na malebné polosamotě na okraji obce s výhledem na hory.

5 ložnic / max 12 osob
číslo chalupy: 2034

Akceptované poukázky a asociace