Chalupa Chotěnov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1254

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Chotěnov - podrobný popis

Zrekonstruovaná atypicky a nápaditě zařízená 2-pokojová chalupa (45 m2) pro 4 až 5 osob leží v malé obci u cesty a je vhodná zejména pro hosty, kteří chtějí poznat, jak se na chalupě žilo v minulosti. Vstup přes malý uzavřený dvorek. Chodba. Obytný pokoj (23 m2) je vybaven 2 lůžky, rozkládacím lehátkem, stolem a židlemi, kuchyňským koutem, kachlovými kamny, TV a Hi-Fi věží. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač, toustovač a el. konvice. V kuchyni není přívod vody. Teplou vodu lze načerpat do džberu v koupelně a přenést na kredenc do kuchyňského koutu. Kamenná ložnice (8 m2) se 2 lůžky. Koupelna, do které je vstup přes uzavřený dvorek, je vybavena vanou a WC – bojler 80 l. Vysoušeč vlasů je k dispozici. Nekuřácký objekt. Topení: dřevem v kamnech + el. přímotopy. Na oplocené zahradě (350 m2) se nachází zahradní bazén (Ø 3,6 m, hloubka 0,9 m), venkovní posezení, zahradní krb, dekorativní jezírko, houpací lavice a suché WC (kadibudka). Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Nadzemní bazén (průměr 3,6 m, hloubka 0,9 m).
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen 2 km.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 70,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Jarošově (1,5 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy ve Vidlaté Seči (2 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 70,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 21,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Chotěnov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Chotěnov

Malá obec Chotěnov leží v severní části Českomoravské vrchoviny na úpatí Žďárských vrchů v blízkosti přírodní rezervace Toulovcovy Maštale asi 12 km jihozápadně od Litomyšle. Zdejší zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Přírodní koupaliště v Budislavi (4 km) nebo v Boru u Skutče (8 km), koupaliště v Litomyšli (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty a posilovna v Litomyšli (12 km). Jízda na koni v Záboří u Proseče (12 km). Golf ve Svratce (27 km). Restaurace (1,5 km) v Jarošově, nákupy (2 km) ve Vidlaté Seči. Turistické cíle: Toulovcovy Maštale (přírodní rezervace s pískovcovými útvary jako např. Kupadla, Kazatelna, Kolumbovo vejce), Pivnická rokle (přírodní rezervace), Nové Hrady (zámek s expozicí nábytkového umění a Muzeem cyklistiky), Toulovcova rozhledna, rozhledna Borůvka a Terezka, Proseč (Muzeum dýmek), Zderaz (pískovcové sklepy), Košumberk (hrad), Ležáky (památník obětem vypálení obce za 2. světové války), Litomyšl (zámek - památka UNESCO, každoročně v červnu se zde koná mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl), Polička (historické centrum, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Veselý kopec (Skanzen – Soubor lidových staveb Vysočina), Hlinsko (Betlém – Soubor lidových staveb Vysočina), CHKO Žďárské vrchy.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Chotěnov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Budislavi (4 km) nebo v Boru u Skutče (8 km), koupaliště v Litomyšli (12 km).
Rybaření v okolí Rybaření na vodní nádrži v Budislavi (4 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Záboří u Proseče (12 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Litomyšli (12 km)
Golf v okolí Golf ve Svratce (27 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Litomyšli (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Chotěnov: Chalupa Vysočina, Chalupa Toulovcovy Maštale, Chalupa Svitavy, Chalupa Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Chotěnov Položit dotaz

Vloženo: 25.11.2021

Je možno u vás na jaře i víkendového pobytu, pokud ano za jakou cenu. Děkuji Sopik

Vážený pane Sopik,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 1254 Chotěnov.

Tato chalupa bohužel není na zkrácené termíny pronajímána. Majitel nabízí chalupu Chotěnov jen na týdenní pobyty.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 26.1.2015

Dobrý den, mám dotaz zda se dá na platbu použít sodexo pasů? Přeji krásný den a děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, zaplacení pobytu je možné i přes sodexo pasy, podmínkou je pouze objednání minimálně týdenního pobytu. Příjímáme Flexi pas, Dárkový pas, Holiday pas a Fokus pas.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Zobrazit všechny dotazy

Hodnocení Hodnoceno 11×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Jaroslava S. 8. 8. 2023

Chalupa, která má zachováno genius loci, vytváří pocit klidného domova, zázemí, prostě tam rádi trávíte čas. Za humny krásné louky a pole, ale ne to pole, kde je kolem spousta kopřiv a bodláků, je to pole, kde na kraji roste heřmánek… tak to na nás působilo :-) Krásná kachlová kamna jsme nakonec nevyzkoušeli, ale kdo má rád pečené v peci, tak má jedinečnou příležitost…

Vladislav B. 11. 7. 2023
Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace