Chalupa Chlístov

4 ložnice
Domácí zvíře
Koupání a vodní sporty v okolí
Maximálně pro 10 osob
Les u objektu
Rybaření v okolí
Číslo chalupy: 1222

Pronájem chalupy Chlístov - podrobný popis

Prostorný starším nábytkem zařízený 5-pokojový rekreační dům (120 m2) pro 10 osob na kraji malé osady. Chodba. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem pro 6 osob a TV; vstup na balkon s pěkným výhledem do okolí. V kuchyni (7 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou – bojler 125 l. Samostatné WC. Ložnice (10 m2) se 3 lůžky. V podkroví domu se pak nacházejí další 3 ložnice: 1/ (16 m2) s dvojlůžkem a lůžkem, 2/ (18 m2) se 3 lůžky a sedací soupravou a 3/ (6 m2) s 1 lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Malá kuchyňka (5 m2) s vařičem a ledničkou. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (200 m2) se nachází venkovní posezení a zahradní krb. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 300 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Železném Brodě (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují!

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Závěrečný úklid 1.000,-Kč. Spotřeba plynu v topné sezóně. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Chlístov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Chlístov

Osada Chlístov leží cca. 2 km severozápadně od městečka Železný Brod, které leží na severním okraji Českého ráje (na jižním úpatí Jizerských hor). Je ideálním místem pro strávení jak aktivní dovolené (poznávání krás Českého ráje nebo nedalekých Jizerských hor), tak k odpočinku. Na své si přijdou cykloturisté, turisté, houbaři, ale i obdivovatelé historických pamětihodností. Koupaliště a tenisové kurty v Železném Brodě (2 km). Rybaření na řece Jizeře (2,5 km). Restaurace a nákupy v Železném Brodě (2 km). Turistické cíle: Železný Brod (staré roubené stavby v památkové čtvrti Trávníky), Bozkovské dolomitové jeskyně, Spálov (vodní elektrárna – technická památka, Riegrova stezka), Sychrov (zámek), Hrubý Rohozec (zámek), Frýdštejn (zřícenina hradu), Malá Skála (hrad Vranov, Boučkův statek – lidová architektura s expozicí malíře Josefa Jíry), Dolánky u Trutnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie), Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd), Český ráj (Suché skály, Klokočské skály, Hruboskalsko, Maloskalsko, Prachovské skály, vrch Kozákov s rozhlednou, další zámky, hrady, zříceniny hradů), Jizerské hory.

Lyžování v okolí

Lyžařská střediska Jizerských hor a Krkonoš jsou vzdáleny od 12 do 40 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Chlístov

Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Železném Brodě (2 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Jizeře (2,5 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Železném Brodě (2 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Chlístov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Chlístov nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Chlístov Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace