Chata Bezděkov

6 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 11 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0819

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Bezděkov - podrobný popis

7-pokojová stylová chata postavená v alpském stylu (105 m2) pro 9 až 11 osob na kraji obce. Chodba. Jídelna (23 m2) je vybavená stoly a židlemi, krbovými kamny TV a rádio (CD, kazeta); vstup na balkon. Na jídelnu navazuje ložnice (15 m2) se 2 lůžky a TV. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Kuchyně je průchozí na terasu, na které je umístěn zahradní nábytek a bazén s pískovou filtrací (Ø 3,6 m, hloubka 0,9 m). Samostatné WC. V 1. patře chaty se nacházejí 4 ložnice: 1/ (8 m2) se 2 lůžky, 2/ (11 m2) se 2 lůžky, 3/ průchozí (22 m2) s 2 lůžky vedle sebe; vstup na balkon a 4/ (6 m2) s lůžkem. Samostatné WC. Koupelna s vanou – bojler 80 l (stálý ohřev). V podkroví chaty se pak nachází další 2-lůžková ložnice (11 m2). Topení na tuhá paliva. Na oplocené zahradě (500 m2) je k dispozici ohniště a přenosný gril. Zahradní nábytek lze z terasy přemístit na zahradu. Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené i neoplocené parkování. V suterénu (samostatný vchod) pobývá správce. Správce neporušuje soukromí klientů!!! V objektu jsou povoleny jen malá psí plemena.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele V suterénu (samostatný vchod) pobývá správce. Správce neporušuje soukromí klientů!!!
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Chanovicích (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bezděkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Bezděkov je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 867,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Bezděkov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Bezděkov

Vesnička Bezděkov leží asi 20 km severozápadně od známého jihočeského města Strakonice. Mírně zvlněná krajina plná rybníků a rybníčků nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť cyklistických stezek), k procházkám do přírody, houbaření i k poznávání okolních historických pamětihodností. Koupání v rybníku v místě (0,5 km) nebo v aquaparku v Horažďovicích (12 km). Tenisové kurty v Chanovicích (2 km). Tenisové kurty a posilovna v Blatné (12 km). Jízda na koni v místě (0,1 km). Restaurace v Chanovicích (2 km), nákupy v místě (0,4 km). V místě si lze prohlédnout tvrz. Turistické cíle: Lnáře, Blatná, Březnice, Orlík nad Vltavou (zámky), Rábí a Velhartice (zříceniny hradů), Zvíkov a Švihov (hrady), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Písek (nejstarší kamenný most v ČR přes řeku Otavu), Sušice (Muzeum Šumavy), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Plzeň (Pivovarské muzeum, Muzeum plzeňského podzemí).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bezděkov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník v místě (0,5 km), aquapark v Horažďovicích (12 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,1 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Blatné (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Blatné (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Bezděkov: Chata Jižní Čechy, Chata okolí Písku, Chata , Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Bezděkov Položit dotaz

Vloženo: 25.3.2014

Dobrý den, rádi bychom využili vaší chatu, ale chtěli bychom jen na víkend a to od 20.6. do 22.6.2014, jestli by to bylo možné. Labuta.

Vážený pane Labuta,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0819 Bezděkov. Minimální délka pobytu na chatě 0819 Bezděkov je stanovena na 4 noci. Cena za 1 noc u zkrácených pobytů (prodložených víkendů) činí 1867.00,- Kč. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 29.1.2014

Dobrý den. hlavně by mě zajímalo jestli se na rybníku u chalupy může chytat a jestli ano tak se chci zeptat jestli by jsme mohli na vaši chalupu,když nás je 11 dospělích a dvě 10tileté děti a dvě tříleté a 2 roční???Chalupa by se nám moc líbila..:-) děkuji za odpověd Lodrová

Vážená paní Lodrová,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0819 Bezděkov. Rybaření v rybníku u chaty je bohužel zakázáno. Kapacita chaty nad 11 osob lze překročit pouze o 1 malé dítě do 3 let. Děkujeme za pochopení.

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace