Chata Žamberk

1 ložnice
Akční cena
Domácí zvíře
Maximálně pro 7 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 2037

Novinka 2020


Pronájem chaty Žamberk - podrobný popis

Účelně zařízený rekreační objekt (71 m2) leží na oploceném dvorku (280 m2) na okraji města Žamberk v areálu bývalých kasáren a nabízí pronájem pro max. 7 osob. Objekt je rozdělen na 2 samostatné části (apartmány), které se pronajímají společně jedné skupině hostů. Vstup z ulice je přes společnou chodbičku.

2-pokojový apartmán vlevo se skládá z průchozí obytné kuchyně, ložnice a koupelny. Obytná kuchyně je vybavena jídelním koutem, gaučem a kuchyňskou linkou (2-plotýnkový el. vařič, lednice, mikrovlnná trouba a el. konvice); vstup na dvůr. Samostatná ložnice je vybavena 3 lůžky (z toho 1x patrová postel). Koupelna disponuje masážním sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

1-pokojový apartmán vpravo se skládá pouze z jednoho pokoje, který je vybaven jídelním koutem, kuchyňskou linkou (2-plotýnkový el. vařič, lednice, mikrovlnná trouba a el. konvice) a 4 lůžky (2 samostatná lůžka, patrové dvojlůžko); vstup na dvůr. Koupelna disponuje masážním sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

V objektu je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Klimatizaci a topení zajišťuje v každém apartmánu 1 klimatizační jednotka. Nekuřácký objekt.

Na oploceném dvorku je k dispozici zastřešená pergola s venkovním posezením, terasa se zahradním nábytkem, ohniště s roštem a uzamykatelná kolárna. Parkování přímo u objektu (1 parkovací místo oplocené, další neoplocená). Objekt leží v blízkosti hlavní silnice.

Akční cena Mimořádná sleva až 5852,-Kč z původní ceny na všechny volné týdenní pobyty během roku 2021. Více info viz. ceník.
Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Klimatizace Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Jídelna s výběrem poledního menu 100 m. Restaurace a pivovar v místě (1 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00

Musíte vidět


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Závěrečný úklid 500,-Kč (hradí se v případě, když host nepředá objekt nazpět majiteli v původním stavu).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Žamberk je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Žamberk

 • Historické město Žamberk leží v malebné krajině v podhůří Orlických hor v okrese Ústí nad Orlicí. Vyznavače sportovně rekreačního vyžití potěší 2 km vzdálený areál Pod Černým lesem (aquapark, tenis, squash, minigolf). Podhůří Orlických hor i Orlické hory samotné nabízí ideální podmínky k turistice (např. Jiráskova turistická stezka) i cykloturistice (značená síť cyklostezek, cyklobusy). Přírodní koupání a vodní sporty na přehradě Pastviny (9 km). Krytý bazén v Ústí nad Orlicí (19 km). Golf v Hnátnicích (14 km). Posilovna v místě (100 m). Možnost rybaření na řece Divoké Orlici (600 m), na rybníku v Dlouhoňovicích (3,5 km) a na přehradě Pastviny (9 km). Jídelna s výběrem poledního menu 100 m. Restaurace, pivovar a nákupy (1 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše, Městské muzeum, rozhledna Rozárka),
 • Vamberk (Muzeum krajek),
 • Litice nad Orlicí (hrad),
 • Potštejn (zřícenina hradu),
 • Doudleby nad Orlicí (zámek),
 • Kostelec nad Orlicí (zámek),
 • Častolovice (zámek),
 • Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského),
 • přehrada Pastviny (přírodní koupání, vodní sporty, rybaření, přehradní hráz a vodní elektrárna – možnost prohlídky hráze),
 • Orlické hory (Suchý vrch s rozhlednou, Zemská brána, Anenský vrch s rozhlednou Anna, Velká Deštná, Šerlich, Bukačka),
 • Rokytnice v Orlických horách (Muzeum lokálky, Muzeum Orlických hor),
 • Hanička a Bouda (dělostřelecké tvrze z druhé světové války),
 • Neratov (poutní kostel),
 • Letohrad (Muzeum řemesel, tvrz Orlice, zámek, biatlonový areál Šedivský lom),
 • Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val),
 • Červená Voda (rozhledna Křížová hora),
 • Dolní Morava (výšlap do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník a k pramenu řeky Moravy; Stezka v oblacích - unikátní 55 metrů vysoká stavba s řadou atrakcí),
 • Rychnov nad Kněžnou (zámek),
 • Lanšperk (zřícenina hradu),
 • Ústí nad Orlicí (rozhledna Andrlův Chlum).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Žamberk

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v aquaparku v areálu Pod Černým lesem (2 km), na přehradě Pastviny (9 km) nebo v krytém bazénu v Ústí nad Orlicí (19 km).
Rybaření v okolí Možnost rybaření na řece Divoké Orlici (600 m), na rybníku v Dlouhoňovicích (3,5 km) a na přehradě Pastviny (9 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v areálu Pod Černým lesem (2 km).
Golf v okolí Golf v Hnátnicích (14 km).
Posilovna v okolí Posilovna v místě (100 m).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Žamberk: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Ústí nad Orlicí, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Žamberk Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Žamberk nejsou zatím žádné dotazy.

Hodnocení Hodnoceno 3×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Vladimíra N. 29. 7. 2021
Nikola H. 29. 7. 2021

Objekt výborně vybaven., velká zahrada. Lokace úžasná pro cyklisty či autem.

Majitelé mají hned vedle chaty firmu, jsou tedy neustále vedle. Objekt je hned u silnice, není tam tedy moc klid, pokud vyhledáváte toto.

Zobrazit všechny hodnocení

Seznam turistických cílů v okolí chaty Žamberk Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace