Chata Zaječí

3 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 12 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 1309

Rodinná dovolená

Novinka 2013


Pronájem chaty Zaječí - podrobný popis

Kvalitně zařízená 3-pokojová chata (120 m2) se společenskou místností a vinným sklípkem leží v tiché ulici v obci Zaječí a nabízí pronájem pro max. 12 osob. Chata je rozdělena na 2 části, které spojuje uzavřený dvůr. Přední část chaty (80 m2): Vstup po venkovních schodech do zádveří. Odtud se vchází do kuchyně a na samostatné WC. V kuchyni (18 m2) je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Na kuchyni navazuje koupelna (sprchový kout, umyvadlo, bojler 80 l) a obytná ložnice (25 m2), která je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV a 4 lůžky. Ze zádveří vede schodiště do sníženého přízemí, kde se nachází stylová společenská místnost (40 m2) s posezením, krbem a barovým pultem (el. konvice). U společenské místnosti se nachází 2 samostatná WC. V této části chaty je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Nekuřácký objekt. Zadní část chaty (40 m2): Zádveří. Samostatné WC. Následuje schodiště do prvního patra. V chodbičce při vstupu do prvního patra se nachází malý kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice). Dále zde jsou k dispozici 2 samostatné 4-lůžkové ložnice (obě 15 m2) s TV a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC – bojler 120 l. Nekuřácký objekt. Na uzavřeném dvoře jsou k dispozici 2 zastřešená venkovní posezení, stolní tenis a přenosný gril. Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené parkování. Součástí chaty je také vinný sklípek. S MAJITELEM LZE DOMLUVIT ŘÍZENOU DEGUSTACI DOBRÉHO VÍNA.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování chaty Zaječí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky na chatě Zaječí.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Zaječí

Jihomoravská obec Zaječí leží v blízkosti vodního díla Nové Mlýny a CHKO Pálava cca. 15 km severovýchodně od Mikulova. Okolí Zaječí je protkáno četnými vinohrady, místo tak je ideální pro cykloturistiku (po vinných stezkách). Krásné jsou zde i vycházky do přírody v CHKO Pálava nebo pobyt u vody u Novomlýnských nádrží. Přírodní koupání, vodní sporty, plavby parníkem a rybaření na Novomlýnských nádržích (od 4 km). Koupaliště v Hustopečích (10 km) nebo v Mikulově (15 km). Tenisové kurty v místě (0,5 km). Jízda na koni v Lednici (12 km). Posilovna v Hustopečích (10 km). Nákupy a restaurace v místě (0,2 km). Turistické cíle: Zaječí (rozhledny Maják a Dalibor), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Morkůvky (muzeum generálporučíka Františka Peřiny – expozice legendárního pilota 2. světové války), Boleradice (rozhledna Nedánov), Klobouky u Brna (Národopisné muzeum, větrný mlýn), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), vinařská obec Bořetice (zde se nachází 260 vinných sklepů, které dohromady tvoří tzv. Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora, tato republika má svoji ústavu, prezidenta, vládu, vojsko, pasy a měnu), Velké Pavlovice (rozhledna Slunečná), Židlochovice (zámecký park, rozhledna Výhon), Rajhrad (benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě), Brno (hrad a pevnost Špilberk, vila Tugendhat, zoologická zahrada, …), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice – možnost projížďěk na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie), Mikulčice (Slovanské hradiště).

Lázně v okolí

Lednice (12 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Zaječí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaní na Novomlýnských nádržích (od 4 km) a na koupalištích v Hustopečích (10 km) nebo v Mikulově (15 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Novomlýnských nádržích (od 4 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lednici (12 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Hustopečích (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Zaječí: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Zaječí Položit dotaz

Vloženo: 25.3.2019

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte volný termín od 3.8. do 10.8. Dále se chci zeptat zda by byl problém vzít s sebou čivavu. 6 osob + 3 malé děti. Děkuji za odpověď. Lukáš Merva

Vážený pane Merva,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty Zaječí 1309.

Termín od 3.8. - 10.8.2019 je předběžně volný. Cena činí 25.998,- Kč/objekt/týden + poplatky na místě: Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Pobyt se psem na této chatě je zakázán. Výjimku nelze udělit.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 28.9.2014

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je u objektu i nějaká travnatá plocha - pro děti. Děkuji Manová

Vážená paní Manová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1309 Zaječí.

K objektu patří uzavřený, vydlážděný dvůr s venkovním posezením. Travnatá plocha k objektu nenáleží.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   


 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace