Chata Záhoří

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0910

Pronájem chaty Záhoří - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Kvalitně zařízená 3-pokojová chata pro 4 osoby na kraji chatové osady v pěkném prostředí. Obytná místnost s KRBOVÝMI KAMNY a kuchyňským koutem. 2 ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3 m, hloubka 0,75 cm), posezení, krb. KOUPÁNÍ: rekreační rybník NOVÝ RYBNÍK 10 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Lnáře (zámek). CENA od 11.137,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně zařízená 3-pokojová chata (65 m2) pro 4 osoby na kraji chatové osady v pěkném prostředí. Chodba. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny, TV+SAT, DVD a kazetovým magnetofonem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou – bojler 100 l. Samostatné WC. V podkroví (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (16 m2) se 4 lůžky a 2/ (12 m2) se 2 lůžky. V ložnicích se nachází celkově 6 lůžek, kapacita chaty je však přesto pouze 4 osoby!!! Přistýlka je však možná. Z obou ložnic je vchod na společný balkon. Topení: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na částečně ohrazené, pěkně udržované zahradě (600 m2) je k dispozici nafukovací bazén (Ø 3 m, hloubka 0,75 cm), venkovní posezení a krb. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady částečné oplocení
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Nepomuku (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Záhoří je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Záhoří

Vesnička Záhoří leží nedaleko městečka Nepomuk cca. 35 km severozápadně od Strakonic. Zdejší mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloturisty, stejně tak pro obdivovatele historických památek, kterých je v okolí hned několik. Koupání v rekreačním rybníku Nový rybník (10 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (20 km). Tenisové kurty a posilovna v Blatné (25 km). Restaurace v Nepomuku (4 km), nákupy v místě (1 km). Turistické cíle: Plzeň (Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí), Radyně (zřícenina hradu), Kozel (zámek), Lnáře (zámek), Blatná (zámek), Březnice (zámek), Příbram (Hornické muzeum), Švihov (hrad), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Písek (nejstarší kamenný most v ČR přes řeku Otavu), Domažlice (Chodské centrum), Rábí (zřícenina hradu).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Záhoří

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rekreační rybník Nový rybník (10 km), krytý aquapark v Horažďovicích (20 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Blatné (25 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Blatné (25 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Záhoří: Chata Jižní Čechy, Chata okolí Písku, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Záhoří Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Záhoří nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace