Chalupa Vrbice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1028

Pronájem chalupy Vrbice - podrobný popis

Skromně a jednoduše zařízená 4-pokojová vesnická chalupa (75 m2) pro 4 až 5 osob v malé obci. Veranda. V průchozí obytné kuchyni (25 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, el. konvice, jídelní a sedací kout, kamna, TV a rádio. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 160 l. Samostatné WC je přístupné přes koupelnu. 3 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 rozkl. gauči pro 1 osobu a sedacím koutem, 2/ průchozí (22 m2) s dvojlůžkem a 3/ (10 m2) s lůžkem. Vytápění dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (450 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Možnost úschovy kol. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kovači (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 2,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vrbice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vrbice

Malá obec Vrbice leží cca. 10 km jihovýchodně od Jičína. Obec má výhodnou polohu k blízké CHKO Český ráj (nejstarší chráněná krajinná oblast v ČR). Okolí je ideální k výletům za historickými památkami, do skalních měst nebo k cykloturistice (značené cyklostezky). Koupání na Jinolických rybnících (17 km) nebo v aquacentru v Jičíně (10 km). Tenisové kurty, posilovna a squash v Jičíně (10 km). Jízda na koni v Robousích (8 km). Nákupy v Butovsi (2 km), restaurace v Kovači (4 km). Turistické cíle: skalní města - Prachovské skály, Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Drábovna; Kozákov (hora s rozhlednou); zámky - Hrubá Skála, Humprecht, Hrubý Rohozec, Sychrov; hrady a zříceniny – Trosky, Valečov, Vranov, Kost, Frýdštejn; Dolánky u Turnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Rovensko pod Troskami (dřevěná zvonice), Bozkovské dolomitové jeskyně, Dvůr Králové nad Labem (Safaripark).

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (15 km): léčba nervových onemocnění, léčba pohybového aparátu a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vrbice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Jinolické rybníky (17 km), aquacentrum v Jičíně (10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Robousích (8 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jičíně (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jičíně (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Vrbice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Český ráj, Chalupa , Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Vrbice Položit dotaz

Vloženo: 9.1.2013

Dobrý den chtěla bych se informovat zda by vadilo kdyby nás v chalupě bylo více než uvádíte v nabídce? jedná se o 8 dospelých lidí a 4 přenosné postýlky.. a jaká by tedy byla cena?? jedná se o července ..
Vážená paní Šťastná,


děkujeme Vám za Vaše dotazy k chatě 0956 Mařenice a chalupě 1028 Vrbice.


Max. kapacita chaty Mařenice je 5 -6 osob, u chalupy Vrbice 5 osob. Max.kapacita objektů musí být dodržena. Překročit ji lze v případě souhlasu majitele max. o 1 malé dítě. Ubytování na těchto dvou objektech Vám tedy pro uvedený počet osob nemůžeme zprostředkovat. Děkujeme za pochopení.


Jistě si z naší nabídky vyberete jiný vhodný objekt pro 11 - 12 osob.


V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 24.7.2012

jednalo by se o dva manželské páry se dvěma dětmi do dvou let
Vážená paní Fliegerová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1028 Vrbice.


V hlavní letní sezóně (červenec - srpen) nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty od soboty do soboty. Na chalupě Vrbice lze objednat i v mimosezóně pouze týdenní pobyt, zkrácený bohužel není možný.
Děkujeme za pochopení.


V případě dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Vrbice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace