Chalupa Vranov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0419

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Vranov - podrobný popis

Pěkně udržovaná chalupa (60 m2) pro 6 osob na kraji obce s krásným výhledem na okolní lesy. Předsíň. Průchozí obytná kuchyně (17 m2) je vybavena jídelním koutem, TV, DVD přehrávačem, rádiem (CD), gaučem, kombinovaným sporákem (4 hořáky, trouba, odsavač par), ledničkou, kávovarem, mikrovlnnou troubou, el. konvicí a kamny. V kuchyni teče jen studená voda. Ložnice (20 m2) s manželskou a patrovou postelí. Ložnice (12 m2) s manželskou postelí (140 cm), krbovými kamny a barovým pultem. Samostatné WC. Koupelna s vanou – bojler 80 l. Topení na tuhá paliva, v koupelně el. přímotop. Na oplocené zahradě (500 m2) je k dispozici kruhový nadzemní bazén (průměr 3 m), venkovní posezení s krbem, ohniště a pískoviště pro děti. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Nadzemní kruhový bazén (průměr 3 m).
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba, odsavač par), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, el. konvice. V kuchyni teče jen studená voda.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Poběžovicích (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

14.00-17.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vranov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vranov

Malá vesnička uprostřed lesů pohoří Český les, asi 12 km od hranice s Německem. Ideální prostředí pro odpočinkovou dovolenou, ideální podmínky k turistice (výšlapy na Lysou horu, Herštejn, Čerchov – nejvyšší vrchol v Českém lese s rozhlednou) a cykloturistice (značená síť cyklotras). Koupání na koupališti v Poběžovicích (6 km) nebo na rekreačním rybníku Babylon (20 km). Tenisové kurty v Poběžovicích (6 km). Krytý bazén a posilovna v Domažlicích (18 km). Krytý bazén také na německé straně ve Waldmünchenu (12 km). Restaurace a nákupy v Poběžovicích (6 km). Turistické cíle: augustiniánský klášter ze 14. století v Pivoni, zámek Poběžovice a Horšovský Týn, Domažlice (muzeum Chodska, náměstí s krásnými štítovými domy), Kozinův statek v Újezdě, Muzeum spisovatele J. Š. Baara v Klenčí pod Čerchovem, rekreační rybník Babylon, město Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna); výlety do Německa.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vranov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Poběžovicích (6 km), rekreační rybník Babylon (20 km), krytý bazén v Domažlicích (18 km), krytý bazén ve Waldmünchenu (12 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Poběžovicích (6 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Domažlicích (18 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Vranov: Chalupa Západní Čechy, Chalupa Český les, Chalupa Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Vranov Položit dotaz

Vloženo: 6.1.2016

Dobrý den, měli bychom zájem v červenci o pronájem této chalupy. Máme celkem 4 fenky. Dvě zlatého retrívra a dvě maleho pudlíika. Fenky jsou vychovaná a bydlí s námi v domku.Byl by to prosím nějaký problém. Děkuji za informaci.

Vážená paní Hybrantová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 0419 Vranov. Ano, i pobyt se 4 pejsky (fenkami) je možný. Je třeba pouze počítat s poplatkem na místě 350,-Kč za každého psa. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace