Chata Velké Bílovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Rybaření v okolí
Číslo chaty: 1308

Novinka 2013

Chata na víkend


Pronájem chaty Velké Bílovice - podrobný popis

Nově zrekonstruovaná 2-pokojová chata (30 m2) pro 4 osoby na kraji obce v osadě vinných sklípků obklopená vinicemi. Chodba. V mírně zvýšeném přízemí se nachází ložnice (15 m2) s dvojlůžkem, 2 lůžky, TV a DVD přehrávačem. V mírně sníženém suterénu je pak umístěna kuchyňka (11 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, el. konvice, jídelní kout a rádio (CD). Součástí kuchyňky je také umyvadlo a sprchový kout – bojler 120 l. Samostatné WC. V chodbě se nachází držák na odložení jízdních kol. Z chodby se rovněž vstupuje do vinného sklípku s posezením, krbovými kamny a rádiem. El. topení. Nekuřácký objekt. Před chatou se nachází přírodní venkovní posezení a ohniště. Možnost zapůjčení přenosného grilu. Přírodní pozemek (250 m2). Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Velké Bílovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Velké Bílovice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 300,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Velké Bílovice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Velké Bílovice

Vinařská obec Velké Bílovice leží v mírně zvlněné krajině jižní Moravy, cca. 15 km severozápadně od Břeclavi, obklopena četnými vinohrady. Okolí Velkých Bílovic a vůbec celá Jižní Morava je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupání na koupališti v Němčičkách (15 km) nebo na Novomlýnských nádržích (20 km). Tenisové kurty, jízda na koni, posilovna, rybaření v místě (1 – 2 km). Krytý bazén v Břeclavi (20 km). Bobová dráha v Němčickách (15 km). Restaurace a nákupy v místě (1,2 km). Turistické cíle: Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), Velké Pavlovice (rozhledna Slunečná), Bořetice (rozhledna Kraví hora), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Morkůvky (muzeum generálporučíka Františka Peřiny – expozice legendárního pilota 2. světové války), Klobouky u Brna (Národopisné muzeum, větrný mlýn), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice – možnost projížděk na motorových člunech po řece Moravě), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Židlochovice (zámecký park, rozhledna Výhon), Rajhrad (benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě), Brno (zoologická zahrada, hrad a pevnost Špilberk, vila Thugendhat, …).

Lázně v okolí

Lednice (10 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách. Hodonín (29 km): léčba pohybového aparátu a oběhového ústrojí.

Lyžování v okolí

Sjezdovka v Němčičkách (15 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Velké Bílovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Němčičkách (15 km) nebo na Novomlýnských nádržích (20 km). Krytý bazén v Břeclavi (20 km).
Rybaření v okolí Rybaření v místě na místních rybnících (2 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lednici (10 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1,5 km)

Dotazy k pronájmu chaty Velké Bílovice Položit dotaz

Vloženo: 15.4.2014

Dobrý den, chci se zeptat na volný termín na akci ZSDS 2015, tj. od 27.3. do 29.3.2015 pro 2-4 osoby. Děkuji za informaci.

Vážená paní Vodseďálková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1308 Velké Bílovice.

Termín 27.3.-29.3.2015 je předběžně volný. Cena: 2.600,- Kč/objekt/2 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě Vašeho zájmu o závazné objednání pobytu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace