Apartmán Suchdol nad Lužnicí

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo apartmánu: 1326

Rodinná dovolená

Novinka 2013


Pronájem apartmánu Suchdol nad Lužnicí - podrobný popis

Kvalitně zařízený 2-pokojový apartmán (42 m2) pro 4 osoby v přízemí rodinného domu se zcela samostatným zadním vchodem na kraji obce. Chodba se šatnou. V průchozí kuchyni (9 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice a jídelní kout. Obytný pokoj (15 m2) je vybaven sedací soupravou (rozkládací gauč pro 2 osoby) a TV. Koupelna s vanou a WC. Ložnice (8 m2) s dvojlůžkem. El. topení. Nekuřácký objekt. Na velké oplocené zahradě (1000 m2), která je spoluužívána s majitelem, se nachází zapuštěný bazén (7,8 x 3,4 x 1,5 m), venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od apartmánu vzdálen asi 1,5 km.
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Suchdol nad Lužnicí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Suchdol nad Lužnicí

Městečko Suchdol nad Lužnicí leží v krásné přírodě CHKO Třeboňsko cca. 20 km jihovýchodně od Třeboně. Klidné a tiché místo je ideální k odpočinku. Okolní na lesy a rybníky bohatá rovinatá krajina nabízí nespočet možností pro cykloturisty, turisty, obdivovatele historických pamětihodností i houbaře. Přírodní koupání v oblíbených zatopených pískovnách v Tušti (2 km). Tenisové kurty (0,5 km) a posilovna (1 km) v místě. Krytý bazén a jízda na koni v Třeboni (20 km). Rybaření na řece Lužnici (2 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 km). Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, lázeňský areál, rybník Svět), Chlum u Třeboně (zámek), Nové Hrady (hrad), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Hluboká nad Vltavou (zámek), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), výlety do Rakouska.

Lázně v okolí

Třeboň (20 km):

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Suchdol nad Lužnicí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání v oblíbených zatopených pískovnách v Tušti (2 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (2 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (20 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Suchdol nad Lužnicí: Apartmán Jižní Čechy, Apartmán Třeboňsko, Apartmán Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Suchdol nad Lužnicí Položit dotaz

Vloženo: 1.8.2014

Dobrý den, prosím o informaci, kolik je apartmánů v domě, nebo jestli jsou tam majitelé? Nebo je k dispozici celý dům? Děkuji za informaci a jsem s pozdravem Kateřina Kloudová

Vážená paní Kloudová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k apartmánu 1326 Suchdol nad Lužnicí.

Jak píšeme v popisu, jedná se o jeden dvoupokojový apartmán pro 4 osoby v přízemí rodinného domu se zcela samostatným zadním vchodem. Další apartmány v domě nejsou. V patře domu bydlí majitelé. Majitelé domu spoluužívají zahradu.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 8.6.2014

Dobrý den, je k dispozici také gril?

Vážená paní Fridrichová,

děkujeme Vám za Váš zájem o apartmán 1326 Suchdol nad Lužnicí. Gril není bohužel k dispozici. Hosté mohou využít ohniště.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.Seznam turistických cílů v okolí apartmánu Suchdol nad Lužnicí Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace