Penzion Spolí

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo penzionu: 0784c

Chata na víkend


Pronájem penzionu Spolí - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-lůžkový pokoj s koupelnou v přízemí rodinného penzionu v malé jihočeské obci s několika pokoji. Ve společných prostorech penzionu dále k dispozici: SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST, KUCHYNĚ, na pozemku BAZÉN (3,5 x 8 x 1,5 m), DĚTSKÝ KOUTEK. KOUPÁNÍ v rybníku 0,2 km v místě. Cykloturistika. Cena od 3.360,-Kč/objekt/týden.

Rodinný penzion v malé jihočeské obci s několika pokoji. Pokoj C: 4-lůžkový pokoj (25 m2) v přízemí penzionu je vybaven 4 lůžky, stolem a 2 židlemi, TV a koupelnou (sprchový kout, WC). Hosté penzionu mají společnou společenskou místnost, která je vybavená sedací soupravou a TV+SAT. Na společenskou místnost navazuje společná kuchyně, v které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička (každý pokoj má vlastní ledničku), myčka na nádobí, el. konvice a jídelní kout. Na místě možnost objednání snídaní za 70,-Kč/osoba. Majitel penzionu obývá 1. patro penzionu. Na společném travnatém pozemku penzionu (1500 m2) se nachází bazén (3,5 x 8 x 1,5 m – k dispozici za 70,-Kč/osoba/den), venkovní posezení, krb a dětský koutek (pískoviště, houpačka, skluzavka). K dispozici jsou také 4 horská kola (1 kolo/200,-Kč/den). Neoplocené parkování před penzionem.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Domaníně (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Spolí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Spolí

Tichá vesnička Spolí leží v krásné krajině jižních Čech obklopena rybníky, asi 6 km západně od Třeboně. Místo je vhodné nejen k relaxaci, ale i k projížďkám na kole (značené cyklistické trasy) a vycházkám do přírody. Koupání ve Spolském rybníku v místě (asi 0,2 km). Tenisové kurty v místě (0,1 km). Krytý bazén, posilovna, squash, jízda na koni a rybaření v Třeboni (9 km). Restaurace v Domaníně (2 km), nákupy v Třeboni (6 km). Turistické cíle: historická města Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), Jindřichův Hradec, Tábor, zámky Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, hrad Nové Hrady, Chýnovská jeskyně.

Lázně v okolí

Třeboň (6 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Spolí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Spolský rybník v místě (asi 0,2 km), krytý bazén v Třeboni (9 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Třeboni (9 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (9 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (9 km)

Dotazy k pronájmu penzionu Spolí Položit dotaz

Vloženo: 24.6.2011

Dobrý den měli by jste volnou pro 4člennou rodinu od 26.6 do 30.6?
Děkuji
Vážená paní Rochová,


děkujeme Vám za dotaz na penzion Spolí č. 0784c.
Tento objekt je požadovaném termínu již obsazen.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Seznam turistických cílů v okolí penzionu Spolí Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace