Chata Skalka

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0970

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Skalka - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 4-pokojová chata pro 6 osob v chatové osadě 50 m od břehu přehrady Skalka. Obytná místnost s KRBEM. Kuchyňka. 3 ložnice. Koupelna. U CHATY: travnatá plocha pro míčové hry, pergola se zahradním nábytkem, gril. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ 50 m. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: hrad Seeberg. CENA od 11.844,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 4-pokojová chata (77 m2) pro 6 osob v chatové osadě 50 m od břehu přehrady Skalka. Veranda. Obytná místnost (21 m2) je vybavena sedacím a jídelním koutem, krbem, barovým pultem, TV a rádiem. Na ní navazuje kuchyňka (7 m2), ve které jsou k dispozici 2 2-plotýnkové el. vařiče, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Z kuchyně vedou příkré schody do 1. patra, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (11 m2) s dvojlůžkem a TV; vstup na terasu a 2/ (11 m2) se 2 lůžky; vstup na terasu. Samostatné WC. Z 1. patra vedou dále příkré schody do podkrovní snížené ložnice (12 m2) se 2 nízkými lůžky. El. vytápění. Nekuřácký objekt. Na zahradě (350 m2), která je z větší části oplocena živým plotem, je k dispozici travnatá plocha pro míčové hry, pergola se zahradním nábytkem, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za popl. (50,-Kč/lůžko/výměna).

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Skalka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Skalka

Rekreační chatová oblast Skalka leží na severním břehu stejnojmenné přehrady cca. 3 km západně od Chebu. Mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloturistiku (značené cyklotrasy s propojením do Německa) i k vycházkám do přírody. V okolí se nachází řada zajímavostí (historické památky, přírodní rezervace, lázeňská střediska). Koupání, vodní sporty a rybaření v místě (50 m) v přehradě Skalka. Neručíme za kvalitu vody, jedná se o přírodní nádrž. Koupaliště, krytý bazén, posilovna ve Františkových lázních (4 km). Jízda na koni v místě (0,4 km). Tenisové kurty v Chebu (3 km). Restaurace v místě (0,4 km), nákupy (3 km) v Chebu. Turistické cíle: sopka Komorní hůrka (přírodní památka), SOOS (přírodní rezervace s naučnou stezkou), Cheb (hrad s městským opevněním, Špalíček - historický soubor budov), Františkovy Lázně (lázeňský areál s klasicistní architekturou), Seeberg (hrad), Kynžvart (zámek), Doubrava (skanzen lidové architektury), Loket (hrad), Bečov nad Teplou (zámek), Mariánské Lázně (lázeňský areál), Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou). Výlety do Německa: Waldsassen (klášter), Selb (město porcelánu).

Lázně v okolí

Františkovy lázně (4 km): léčba nemocí srdce a krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických onemocnění. Lázně Kynžvart (29 km): léčba nemocí dýchacích orgánů a nemocí kožních. Mariánské Lázně (35 km): léčba nemocí pohybového ústrojí, zažívacího ústrojí, onemocnění ledvin a močových cest, ženských nemocí a nemocí dýchacího ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Skalka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přehrada Skalka v místě (50 m), koupaliště a krytý bazén ve Františkových lázních (4 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místní přehradě Skalka (50 m)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,4 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Chebu (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Františkových lázních (4 km)

Dotazy k pronájmu chaty Skalka Položit dotaz

Vloženo: 3.1.2017

Dobrý večer, tato chata se nebude pronajímat? Pokud ano,kdy? A je Skalka dostatečně zarybněná? Děkuji za info.

Vážená paní Blažková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 0970 Skalka. Litujeme, ale tato chata se již nepronajímá. Naši aktuální nabídku chat a chalup k pronájmu naleznete na www.chaty-chalupy-dds.cz.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace