Zobrazit na mapě

Výlety do Německa

Turistické zajímavosti

Pokud se rozhodnete udělat si výlet za hranice naší země, můžete obdivovat malebnou krajinu a zdravou přírodu regionů Saska a Bavorska.

Je možné navštívit například Drážďany. Toto bývalé královské město nabízí návštěvníkům mnoho zážitků při prohlídce historického centra. Milovníci historie si přijdou na své také v Norimberku, městě plném pamětihodností. Dalším krásným cílem pro návštěvu je město na Dunaji Regensburg. Přes řeku vede nádherný kamenný most a v centru města stojí monumentální katedrála Svatého Petra. Nejvýznamnější metropolí německého jihu je ovšem město Mnichov. Dominantou města je chrám Panny Marie se dvěma vyhlídkovými věžemi, z nichž mohou návštěvníci obdivovat město z výšky. Na budově historické radnice jsou umístěny sochy šlechticů a turisticky atraktivní orloj a zvonkohra.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Výlety do Německa je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Výlety do Německa je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Pěkně zařízená chalupa v oplocené zahradě s možností využití tenisového kurtu v romantickém údolí u lesa v malebné krajině Krušných hor jen 1,5 km od přírodní památky Rotavské varhany.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 0332

Zrekonstruovaná stylově zařízená chata k pronájmu leží na částečně oploceném pozemku (terasa, gril) na okraji malé obce v malebné krajině CHKO Český les (turistika) poblíž hranic s Německem.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2323
Při návštěvě Západních nebo Severních Čech mohou turisté využít blízkosti česko-německých státních hranic a vydat se na výlet k našim sousedům. V blízkosti hranic leží mnoho zajímavých turistických cílů. V této oblasti je možné navštívit Sasko a Bavorsko.

Jednoduše a účelně zařízená chalupa k pronájmu s velkou oplocenou zahradou (zastřešené posezení, gril ohniště) leží u lesa na kraji horské obce jen 17 km severně od Karlových Varů.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2463

Jednoduše zařízený zahradní domek na oploceném pozemku (terasa s posezením, gril, lehátka) v okrajové části nejznámějšího lázeňského města.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2234

Útulný apartmán k pronájmu s domácí atmosférou v rodinném domě se zahradou (posezení, bazén, gril, ohniště, houpačka, trampolína) 12 km jižně od lázní Karlovy Vary. Ideální pro rodinnou dovolenou.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 2154

Pěkně a účelně zařízená retro chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (posezení, ohniště, gril) leží v blízkosti lesa v malé horské obci Pernink jen cca 20 km severně od Karlových Varů.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2464

Účelně zařízená chata v neoplocené zahradě (posezení, krb, ohniště) na kraji obce na kopci s krásným výhledem do okolí. Ideální v létě k turistice, v zimě k lyžování (běžecké tratě hned za chalupou).

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0742

Zděná jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (zahradní nábytek) na kraji chatové oblasti 5 km od lázní Jáchymov. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice a horské cykloturistice.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 9202

Akceptované poukázky a asociace