Chalupa Šalmanovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1051

Pronájem chalupy Šalmanovice - podrobný popis

Typická jihočeská chalupa resp. zcela samostatná jednoduše zařízená 2-pokojová část chalupy (46 m2) pro 4 až 5 osob na kraji malé obce. Vstup do kuchyně (10 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, sporák na tuhá paliva a jídelní kout. Průchozí obytná ložnice (20 m2) je vybavena dvojlůžkem, rozkl. gaučem pro 1 osobu, 2 křesly, stolkem, TV a kamny. Ložnice (16 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou – bojler 125 l. Samostatné WC. Vytápění dřevem v kamnech. Na travnatém pozemku před chalupou (250 m2) je k dispozici zahradní nábytek, ohniště a travnatá plocha pro míčové hry. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování. Majitel příležitostně obývá zcela samostatnou část chalupy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Jiříkově údolí (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Šalmanovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Šalmanovice

Vesnička Šalmanovice leží v krásné lesnaté přírodě CHKO Třeboňsko asi na půlce cesty mezi městy Třeboň a Nové Hrady. Klidné a tiché místo je ideální k odpočinku, místní lesnatá krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice a k vycházkám do přírody. Koupání v zatopených pískovnách v Suchdole nad Lužnicí (6 km) nebo na Podřezanském rybníku (3 km). Krytý bazén, squash, tenisové kurty, jízda na koni a posilovna v Třeboni (12 km). Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km). Nákupy v Jílovicích (5 km) nebo v Třeboni (12 km), restaurace v Jiříkově údolí (3 km). Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Chlum u Třeboně (zámek), Nové Hrady (hrad), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Trocnov (rodiště Jana Žižky), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO).

Lázně v okolí

Třeboň (12 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Šalmanovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Zatopené pískovny v Suchdole nad Lužnicí (6 km), Podřezanský rybník (3 km), krytý bazén v Třeboni (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (12 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Šalmanovice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Šalmanovice Položit dotaz

Vloženo: 24.4.2012

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda máte volnou kapacitu na 2 týdny koncem července ( 14.7. - 28.7., případně 21.7. - 4.8., dle vaší obsazenosti ) pro rodinu s dvěma dětmi. Na druhý týden pobytu by se k nám připojili ještě prarodiče. Je možné se u vás ubytovat s pejskem ( trpasličí pudl )?
Děkuji moc za odpověď !
s pozdravem Ruchařová
Vážená paní Ruchařová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1051 Šalmanovice.


Tento objekt není bohužel aktuálně v nabídce, z tohoto důvodu Vám pro rok 2012 nemůžeme nabídnout žádný termín pobytu. Chalupa Šalmanovice bude v nabídce v r.2014. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 30.5.2011

Dobrý den, máte volný termín 6.-13.8.2011 pro 4 osoby + nějaké 3 noci v tomto termínu pro 3 osoby ??
Vážená paní Tihlaříková,


děkujeme Vám za dotazy na objekty Šalmanovice č. 1051, Třeboň č. 0880a a Spolí č. 0784a.
Všechny objekty jsou od 6.8. do 13.8.2011 předběžně volné.

Zkrácené pobyty v hlavní letní sezóně neposkytujeme.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Šalmanovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace