Chata Roudná

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1324

Novinka 2013


Pronájem chaty Roudná - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (45 m2) pro 4 osoby v chatové osadě v blízkosti řeky Lužnice. Předsíň. V kuchyni (8 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven sedacím koutem, krbovými kamny a TV; vstup na balkon. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. Z obytného pokoje vedou příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ otevřená průchozí (5 m2) s 1 lůžkem a 2/ (15 m2) se 3 lůžky a s dětskou postýlkou; vstup na balkon. El. přímotop. Na oplocené zahradě (370 m2) je k dispozici bazén (průměr 3,6 m, hloubka 1,2 m), pergola s venkovním posezením, přenosný gril a udírna. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Roudná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Roudná

Vesnička Roudná leží v pěkné jihočeské přírodě v blízkosti řeky Lužnice cca. 15 km jižně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i k cykloturistice (značená síť cyklostezek). Koupání v místě v zatopené pískovně (0,5 km) nebo na koupališti v Soběslavi (6 km). Krytý bazén v Táboře (15 km). Tenisové kurty (1 km) a jízda na koni (2 km) v místě. Posilovna v Soběslavi (6 km). Rybaření v místě v řece Lužnici (0,2 km). Restaurace (1 km) a nákupy (0,4 km) ve Skalici. Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Červená Lhota (zámek), Třeboň (zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál).

Lázně v okolí

Bechyně (26 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Roudná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v místě v zatopené pískovně (0,5 km) nebo na koupališti v Soběslavi (6 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (0,2 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (2 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Soběslavi (6 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Roudná: Chata Jižní Čechy, Chata Táborsko, Chata , Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Roudná Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Roudná nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace