Zobrazit na mapě

Karvánky kemp

Turistické zajímavosti

Jihočeský rodinný kemp Karvánky se nachází v údolí řeky Lužnice nedaleko města Soběslav. K dispozici je víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal a tenis, šlapadla, vodní lyžování a wakeboarding. V areálu je pískovna, kde je možnost rybaření (prodej povolenek přímo v kempu) i možnost koupání.

 

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Karvánky kemp je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Karvánky kemp je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Stylová typická jihočeská chalupa se zdobným štítem a kompletně uzavřeným dvorem (vířivka, pergola s posezením, plynový gril, ohniště) leží v malebné oblasti na rozhraní Třeboňska a Táborska.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2320

Pěkná účelně zařízená chata v ohrazené zahradě (pergola, posezení, krb, ohniště) v chatové osadě u rybníka a jen 300 m od řeky Lužnice (ideální pro rybáře) nedaleko města Soběslav (koupaliště).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1012
Kemp Karvánky nedaleko Soběslavi je ideální místo pro vodní sporty, koupání i rybaření.

Účelně zařízená chata k pronájmu leží v oplocené zahradě (pergola, ohniště) v chatové osadě Švadlačky nedaleko řeky Lužnice (rybaření, přírodní koupání). Okolí je ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 2067

Prohlíželo 265 lidí

Pěkná částečně zrekonstruovaná chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (posezení, gril) v klidném prostředí na okraji chatové osady s výhledem k řece Lužnici (možnost rybaření).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2418

Prohlíželo 144 lidí

Pěkně zařízená chata k pronájmu se zahradou (zapuštěný bazén, trampolína, zastřešená terasa) leží na malebném místě v chatové osadě 1 km od řeky Lužnice (rybaření) a 5 km od Soběslavi (koupaliště).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2293

Pěkná jihočeská chalupa k pronájmu leží na z větší části oploceném pozemku (posezení, gril) v nevelké obci v atraktivní malebné oblasti na rozhraní Třeboňska a Táborska. Ideální k cykloturistice.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1117

Chata resp. kvalitně zařízená samostatná nástavba nad garáží a nová zahradní chatka v oplocené zahradě (bazén, pergola s posezením, krb, zahradní jezírko) leží na kraji obce nedaleko řeky Lužnice.

4 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 1116

Pěkně zařízená chata k pronájmu v částečně oplocené zahradě (terasa s posezením, ohniště) leží na kraji malé obce v malebné jihočeské krajině jen 100 m od řeky Lužnice – ideální pro rybáře.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1575

Akceptované poukázky a asociace