Apartmán Podmokly

0 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 2 osoby
Internet v objektu - wifi
Lyžování v okolí
Číslo apartmánu: 1955

Novinka 2019

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem apartmánu Podmokly - podrobný popis

Kvalitně zařízený 1-pokojový apartmán (25 m2) v podkroví novostavby leží v malebném prostředí u borovicového háje a biotopu na okraji obce Podmokly a nabízí pronájem pro max. 2 dospělé osoby (bez dětí). Do apartmánu se vstupuje po venkovním schodišti. Vstup je do malé chodbičky, na kterou již navazuje samotný pokoj apartmánu. Pokoj je vybaven dvojlůžkem, stolkem, 2 křesílky, LED TV a plně vybaveným kuchyňským koutem, ve kterém je k dispozici indukční varná deska (2 varné jednotky, odsavač par), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač a el. konvice. Koupelna v apartmánu disponuje sprchovým koutem, umyvadlem a WC - bojler 120 l. V apartmánu je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Od 14.11.2020 do 31.3.2021 je k dispozici centrální el. topení, v ostatním období se topí pomocí el. přímotopu. Nekuřácký objekt. PŘÍZEMÍ DOMU JE PRÁZDNÉ A NENÍ OBÝVÁNO. HOSTÉ TAK MAJÍ DOSTATEK SOUKROMÍ A NEJSOU NIKÝM RUŠENI. Na neoplocené zahradě (600 m2) je hostům k dispozici zapuštěný bazén (6 x 3 x 1,4 m), terasa s venkovním posezením, ohniště a solární sprcha. Neoplocené parkování přímo u domu. Stanování na zahradě u domu není povoleno.

V období od listopadu do dubna lze na sousedním pozemku využít suchou sudovou saunu včetně vybavení (el. kamna, teploměr, župany, osušky, bavlněný pléd, měkké podleháky). V případě využití sauny se doplácí spotřeba el. energie (pouze za využití sauny).

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zapuštěný bazén (6 x 3 x 1,4 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Sauna Suchá sudová sauna je k dispozici v období od listopadu do dubna.
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Sušici (8 km).

Popis objektu majitelem

JARO, LÉTO, PODZIM:

Přijeďte lenošit …, nechte město za zády  a zkuste pár dnů na šumavském venkově, věnujte se jeden druhému, ….. v nové chaloupce jen pro dva, v malebném prostředí u borovicového háje a biotopu, na okraji obce Podmokly u Sušice. WiFi připojení zdarma.

Zahrada, bazén pro milovníky plavání (6 x 3 x 1,45 m), venkovní solární sprcha pro osvěžení přímo na slunné terase, oblázkové plato, letní lehátka, terasa, vyhřátá přírodní kamenná lehátka -  balvany XXL, sezení u biotopu, ohniště a lavička. Nalaďte se na sebe … a přijeďte si povídat, snít i odpočívat JEN ve dvou!

Samostatné schodiště, chalupa bez majitele, ubytování skutečně jen pro Vás dva. Otevřete dveře nového romantického apartmánku a vejděte!

Moderní a kvalitně zařízený podkrovní apartmán, kompletní vybavení kuchyňské části (lednice, mrazák, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, indukční 2 plotýnková deska, odsavač par, topinkovač, mycí centrum, sklo, porcelán, příbory, hrnce na vaření, pánvička, misky.... ), pitná voda z místního vodovodu. Posezení v kulatých křeslech u stolečku, skříňka pro potraviny, skříňky pro uložení oblečení, ramínka na oděvy.

Spací část s dvoulůžkem a kvalitní zdravotní pevnou matrací, samozřejmostí lůžkoviny, čisté povlečení, polštáře, hajánky, deky, župany, osušky, ručníky a miniručníky, lampičky, knihy .... a něco na zub.

Část pro očistu těla – sprchový kout se skleněnou zástěnou, umyvadlo, zrcadlo, háčky na věšení oděvů i ručníků,  tekuté mýdlo, toaletní papír, keramická sanitární souprava, koupelnové předložky, vysoušeč vlasů, ventilátor… wc, teplá voda, posuvné dveře.

Na kryté terase zahradní nábytek (podsedáky), připraveno zdarma borovicové a smrkové dřevo na ohýnek, 2x bodce na opékání. Nekuřácký objekt!  Svoji ranní cigaretku a kafíčko vychutnáte právě na kryté terase (popelník připraven) nebo u biotopu.

V některých termínech lze využít i vlastní novou venkovní suchou  sudovou saunu (listopad až duben - na dotaz – úhrada skutečné spotřeby elektřiny při užívání ) - osvěžení po sauně poskytne bazén, sprcha nebo sněhová nadílka v zimě.

Ubytování jen bez zvířecích miláčků (křeček, králík, morče, papoušek, plazi, kočka, pes mini i maxi … -  děkujeme za pochopení)!

Už balíte?  Prosím, využijte menší skladné cestovní tašky, velké kufry na kolečkách nechte doma, jsou zde nepraktické - děkujeme!  Přibalte si i Vaše oblíbené přezůvky.

Užívejte volné dny, o přípravu, čistotu a úklid apartmánu se staráme sami, stejně jako o bazén a zahradu.

Autíčko zaparkujete na našem pozemku u chalupy.

 

ZIMA:

Apartmán ladíme do „zimního tónu“.

Sníh, slunce, modré nebe X chumelenice a lenošení v peřinách …

Ski areál Kašperské Hory  Vám zapůjčí lyžařské vybavení a hurá na svah. …..Nebo se jen tak procházejte krásnou bílou krajinou …

Při sezení a kávičce na terase zahřejí deky i ovčí kožešinky.

Uvnitř vám bude teplíčko (elektrické vytápění objektu).

 

S ČERTY nejsou žerty -  chcete-li, přijde čert i za Vámi. Opeče Vám  černé čertovské  vuřtíky na ohni. Už se bojíte ?

 

VÁNOČNÍ období zútulníme výzdobou uvnitř i venku.

Vy si můžete také ozdobit sami živou borovičku přímo u terasy.

 

SILVESTR také jen ve dvou s připraveným přípitkem ve sněhu …

Sauna v zimě zahřeje a válení „Adam a Eva“  ve sněhu ochladí, užijete legraci jen ve dvou …

 

Přijeďte, těšíme se na Vás !

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a župany v počtu dle ubytovaných osob a utěrky (7 ks) jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

17.00 - 18.00 / 8.00 - 9.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Podzim 2021 4.9.2021 13.11.2021 15 995 Kč

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. V obdobích do 14.11.2020 a od 1.4.2021 do 31.10.2021 se doplácí za spotřebu el. energie dle skutečné spotřeby nad 30 kWh. V ostatních sezónách je již spotřeba el. energie zahrnuta v ceně. Spotřeba vody je zahrnuta v ceně ve všech sezónách.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Podmokly je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

Podzim 2021

Termín od Termín do Cena za objekt/týden
2.10.2021 9.10.2021 15 995 Kč Rezervovat
9.10.2021 16.10.2021 15 995 Kč Rezervovat
16.10.2021 23.10.2021 15 995 Kč Rezervovat
23.10.2021 30.10.2021 15 995 Kč Rezervovat
30.10.2021 6.11.2021 15 995 Kč Rezervovat
6.11.2021 13.11.2021 15 995 Kč Rezervovat
Zobrazit další termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Aktuálně jsou k dispozici podzimní prodloužené víkendy a víkendové pobyty v roce 2021.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty.

Apartmán  Podmokly je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 500,- Kč na noc.

Poptávkový formulář k Apartmán Podmokly

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí apartmánu Podmokly

Vesnička Podmokly leží v malebné krajině Šumavy cca. 8 km východně od Sušice a cca. 16 km jižně od Kašperských Hor. Místo je ideálním výchozím bodem k vycházkám do přírody, cykloturistice, houbaření, stejně tak k výletům za historickými památkami. Podmokelský židovský hřbitov je místo vhodné pro urovnání myšlenek, krásné výhledy jistě každého okouzlí. Koupání v řece Otavě v Sušici, v krytých aquaparcích v Sušici (8 km) (nově otevřen) a Horažďovicích (19 km) nebo v novém venkovním aquparku v Sušici (8 km). V obci Podmokly možno využít i víceúčelové hřiště (tenis, fotbal ...) a dětské hřiště na návsi. Jízdy na koni v Divišově (10 km). Rybaření na řece Otavě (8 km). Nákupy v Sušici (supermarkety Albert, Tesco, Lidl, Penny, ZKD) a restaurace v Sušici (v hotelu Gabreta, Fialka na náměstí, Sokolovna, ... v obci Hrádek restaurace přímo v zámku), pro milovníky sladkého vynikající nekuřácká cukrárna CAFE LAMOUR - Sušice, Café 27 v Hartmanicích nad kostelem (15 km).

Turistické cíle:

  • do 10 km: město Sušice - muzeum, vyhlídka z věže radnice, aquapark, Offpark Sušice - lanový park, koloběžky, Segway ..., u řeky Otavy městský lesopark Luh a říční ostrov "Santos" s občerstvením, kuželníkem a dětským hřištěm. Nad Sušicí jsou: rozhledna Svatobor, Krásná vyhlídka pohodově pěšky lesem po horizontu z obce Rok, vyhlídka Kalich, vrch Andělíček s kaplí, Křížová cesta z Andělíčku k řece Otavě. Z Albrechtic u Sušice pěšky lesem na rozhlednu Sedlo. V obci Hrádek zámek s původní Kaplí sv. Walburgy, Muzeem Fr. Pravdy a zámecký park s dětským hřištěm a restaurací pro veřejnost. V obci Dobrá Voda - kostel s unikátním skleněným oltářem, chata Rovina s vynikající kuchyní a pěšky 2 km Vintířova skála s rozhledy a Vintířova kaplička. Hrad Rabí, v obci Čepice unikátní skleněná socha sv. Jana Nepomuckého na kamenném mostě přes řeku Otavu, Muzeum Lamberská stezka Žihobce, Kostel Narození Panny Marie Strašín, Strašínská jeskyně, soukr. Čimické jezírko nad obcí Čimice.
  • do 20 km: rotunda - kaple Javorník a rozhledna Javorník u Vacova, skalní oltář Královský kámen pěšky z Nicova (lesem 2 km) nebo z Javorníku (5 km), hrad Kašperk, vyhlídka Pustý Hrádek u hradu Kašperk, město Kašperské Hory - Muzeum historickým motocyklů, hraček, pivovarnické a skla, obec Červená u Kašperských Hor - chov bizonů v ohradě, hrad a zámek Velhartice, obec Mlázovy u Kolince - pohádková chalupa pro děti, zámecký park Mlázovy - galerie šumavských dřevin. V obci Jiřičná u Petrovic Jízdárna - vyjížďky na koních i pro začátečníky, v obci Vojetice u Petrovic stylová šumavská hospůdka "U Štěpána" - maso z vlastní biofarmy ("tři hvězdy" Zdeňka Pohlreicha), v obci Petrovice u Sušice posezení v Keltské sluji nebo restauraci "U Luhanů".
  • do 35 km: ve městě Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Klenová a Švihov (hrady), obec Chanovice - rozhledna, Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské, Povydří - Turnerova chata s Vydrýskem z Večerníčku, Antýgl - Královácký dvorec, šumavské slatě - Chalupská slať Svinná Lada za Kvildou, Jezerní slať u Kvildy, Tříjezerní Slať za Srním, z obce Srní Mechov pěšky (2 km) k Hauswaldské kapli při Schwarzenberském kanálu, z Kvildy pěšky na Bučinu - hotel Alpská vyhlídka a 200 m možnost pěšky přejít do Německa (Siebensteinkopf, Finsterau). Špičák u Železné Rudy - vybízí k pěšímu výstupu (nebo lanová dráha) na rozhlednu Pancíř s restaurací, nově lanovka na kopec Špičák s rozhlednou (vstup na rozhlednu zdarma), Hoslovice - vodní mlýn s expozicí těžkého života na Šumavě v minulém století, rozhledna Hoslovice (vstup zdarma), z obce Prášily pěšky na rozhlednu Poledník (8 km).
  • nad 35 km: z Kvildy pěšky, na kole na Prameny Vltavy, Borová Lada - soví voliéry (vstup zdarma), Německo - jezero Arbersee s projížďkou na šlapadlech po vodní hladině jezera nebo lanovkou na Grosser Arber (Velký Javor). Dinopark Plzeň (75 km), včetně ZOO.

Tipy od majitele

Díky své výhodné poloze je apartmán ideálním výchozím bodem pro pěší i cyklistické výlety. Výlety jsou v příznivé dosahové blízkosti včetně výletů do krásné přírody Šumavského národního parku. V letní sezóně je možnost dopravy jízdních kol tzv. Zelenými autobusy.

Cykloturistika: ze Sušice cyklotrasa do Dlouhé Vsi nebo do Horažďovic, dále Hartmanice - Stodůlky - Prášily, Srní - Srní Mechov - Hauswaldská kaple, Kvilda - Bučina - Knížecí Pláně - Borová Lada - Chalupská slať.

Pěšky či na kole na jezera: Prášilské, Laka, Černé a Čertovo, těsně za hranicemi v Německu jezero Arbersee a lanovka na Velký Javor. Pouze pěšky je nádherná stezka Povydří - trasa z Antýglu - Turnerova chata - výjimečná pěší trasa vede při řece Vydře pouze lesem po upravené cestě až na Čeňkovu Pilu, kde je soutok řek Vydry a Křemelné, vodní elektrárna a vantroky s vodou.

Lyžování v okolí

  • Nejbližší ski areály v Nezdicích na Šumavě (10 km) a v Hartmanicích (18 km).
  • Kašperské Hory (16 km) (794 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 1,9 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 40 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Podmokly

Lyžování v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v obci Žihobce (4,5 km) a v Sušici (8 km) nebo v aquaparku v Horažďovicích (19 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Otavě (od 8 km).
Cyklotrasy v okolí
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Divišově (10 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,4 km) a v Dražovicích (3 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Sušici (8 km).

Dotazy k pronájmu apartmánu Podmokly Položit dotaz

  • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu apartmánu Podmokly

Hodnocení Hodnoceno 5×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Milena L. 24. 8. 2021

Vše bylo ok. Moc jsme si užívali. Majitelé jsou velice milí, vstřícní, ochotni ve všem vyhovět.

Nemáme žádné připomínky.

Jaromír B. 10. 8. 2021

naprosté soukromí , krásný bazén a okolí , perfektní jednání a přístup majitelů

není co vytknout !!!!!

Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace