Chata Podhradí nad Dyjí

0 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1005b

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Podhradí nad Dyjí - podrobný popis

Nově zařízená 1-pokojová chatka (12 m2) pro 2 až 4 osoby v chatové osadě v atraktivní lokalitě pod lesem v blízkosti řeky Dyje. Chatka je vybavena 2 patrovými postelemi, jídelním a kuchyňským koutem, TV+SAT, WI-FI a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynová plotna (2 hořáky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Do chatky není zavedena voda. Nové samostatné sociální zařízení (koupelna s teplou a studenou vodou) je umístěno v malém objektu cca. 5 m od chatky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC – bojler 100 l. Na neoploceném pozemku (1600 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Zadní část pozemku (louka) sahá až k řece Dyji a je spoluužívána s klienty z chatky 1005a. Neoplocené parkování pro 1 automobil. Chatka je nekuřácká. El. přímotop za poplatek.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují!!!

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Podhradí nad Dyjí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Podhradí nad Dyjí

Známá rekreační obec Podhradí nad Dyjí leží v pěkné lesnaté přírodě v údolí řeky Dyje asi 25 km západně od Znojma. Výhodná je poloha k blízké Vranovské přehradě, na své si přijdou také turisti a cykloturisti. Koupání v řece (0,1 km) nebo na Vranovské přehradě (6 až 9 km). Tenisové kurty v místě (1,5 km). Krytý bazén, posilovna, squash ve Znojmě (25 km). Rybaření v řece (0,1 km). Restaurace a nákupy (1,5 km) v místě. Turistické cíle: Vranov nad Dyjí (zámek), Bítov (hrad), Cornštejn (zřícenina hradu), Národní park Podyjí, Znojmo (historické centrum, katakomby), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), Slavonice (historické městečko), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Telč (zámek, historické náměstí se štítovými domy – památka UNESCO), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Podhradí nad Dyjí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v řece Dyji (0,1 km), Vranovská přehrada (6 až 9 km), krytý bazén ve Znojmě (25 km)
Rybaření v okolí Rybaření v řece Dyji (0,1 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Znojmě (25 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Podhradí nad Dyjí: Chata Jižní Morava, Chata Znojemsko, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Podhradí nad Dyjí Položit dotaz

Vloženo: 18.12.2010

je vedle te vasi chatky jeste nejaka chatka nebo je tam sama?
Vážená paní,


děkujeme Vám za dotaz k chatě Podhradí nad Dyjí č. 1005b.
Vzhledem k tomu, že se chata nachází v chatové osadě, jsou v okolí další chaty.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo na e-mailu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace