Chalupa Pernink

2 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 2155

Rodinná dovolená

Novinka 2021

Chata na víkend


Pronájem chalupy Pernink - podrobný popis

Moderně zařízená chalupa (80 m2) po kompletní rekonstrukci leží v okrajové části obce Pernink a nabízí pronájem pro max. 8 osob. Chalupa se skládá ze tří samostatných částí. Pronajímané dvě části (mezonetové apartmány) jsou k dispozici vždy dohromady pro jednu skupinu hostů. Obě pronajímané části (apartmány) jsou vybaveny téměř identicky a to následovně: Samostatný vchod. Zádveří. Ze zádveří se vchází do koupelny (sprchový kout, umyvadlo, WC; bojler 120 l) a do obytné místnosti (18 m2), která je vybavena sedacím koutem, krbovými kamny, stolem a židlemi. Součástí obytné místnosti je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém jsou k dispozici sklokeramická varná deska (2 varné jednotky), lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar zn. Nespresso a el. konvice. Z obytné místnosti vedou mlynářské schody bez zábradlí do otevřené podkrovní ložnice. Ložnice (21 m2) je vybavena 2 dvojlůžky s možností zapůjčení dětské postýlky. V chalupě je zavedeno internetové připojení (WI-FI). Topení: centrální plynové topení + dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. K chalupě náleží částečně oplocený pozemek (800 m2), kde mohou hosté využít 2 venkovní posezení, přenosný gril na dřevěné uhlí a přenosné otevřené ohniště. Pro děti je připravena závěsná houpačka. Oplocené zastřešené parkování pro 1 vůz, další parkování neoplocené přímo u chalupy. Majitelé objektu využívají příležitostně k rekreaci třetí část chalupy se zcela samostatným vchodem přímo z ulice. Soukromí hostů na zahradě i v interiéru je zachováno.  

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Pozemek je směrem z ulice plně oplocen. Pouze stráň, do které vybíhá pozemek za domem není nahoře oplocena.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,8 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (0,8 km).

Popis objektu majitelem

UBYTOVACÍ ŘÁD CHALUPY 2155 PERNINK

1. Při pobytu s dětmi je třeba dbát zvýšené opatrnosti např. nenaklánět se z oken, nesahat na horké spotřebiče a ostré předměty, zvýšená opatrnost při pohybu po schodišti, které je řešeno atypicky viz. fotografie v prezentaci. Za činnost dětí jsou v každém případě zodpovědní rodiče. Na vyžádání je dostupná mobilní zábrana na schodiště pro děti.

2. Provozovatel učinil všechna opatření, aby nedocházelo k poškození zdraví hostů. Provozovatel nenese při běžném provozu zodpovědnost za zdraví hostů.

3. V případě kalamitního stavu a v nepřítomnosti majitele objektu odpovídá host za odklízení sněhu a ledu  na přístupovém chodníku a schodišti do apartmánu.  V případě rizika padajícího sněhu ze střechy, je nutné  dbát  zvýšené opatrnosti, popřípadě pod přesah střechy nevstupovat.

4. V apartmánu platí zákaz kouření a používání otevřeného ohně. S ohněm se připouští manipulace pouze v uzavřeném prostoru krbových kamen, a to pouze dospělou osobou.
V případě porušení tohoto zákazu má ubytovatel právo požadovat poplatek 2000,- Kč. V případě opakovaného porušení zákazu je ubytovatel oprávněn okamžitě zrušit ubytování hosta bez náhrady.

5. V případě použití krbových kamen je zakázáno opustit apartmán před dohořením dřeva. Při odjezdu je nutné krbová kamna vyčistit. Dřevo je k dispozici v přiměřeném množství v dřevníku proti vstupu do apartmánu. Je zakázáno pálit v krbových kamnech odpadky. Vychladlý popel se vynáší do plechové popelnice (za dřevníkem apt. 2)  náčiním k tomu určeným (plechová lopatka, plechový kbelík). Kamna nejsou určena k vytápění. Případné škody vzniklé požárem z nedbalosti je host povinen uhradit.

6. V ubytovacím zařízení není hostům dovoleno používat vlastní elektrické spotřebiče. Toto nařízení se netýká drobné domácí elektroniky (notebook, mobilní telefon, chůvičky apod.) a elektrických spotřebičů osobní hygieny (holící strojek, zubní kartáček).

7. Hostům není dovoleno vnášet do apartmánu kola. K uložení kol slouží kolárna či otevřený přístřešek, který umožňuje uzamčení kol do stojanu.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00

Musíte vidět


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Pernink je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od května do poloviny června.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Pernink je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 4 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Pernink

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Pernink

 • Obec Pernink leží v samém srdci Krušných hor cca. 20 km severně od Karlových Varů. Místo je ideálním výchozím bodem pro turisty, cykloturisty, stejně tak pro lyžaře, kteří mohou využít blízké lyžařské terény. Koupání na koupalištích v Horní Blatné (3 km) a v Ostrově (20 km). Krytý bazén v Potůčkách (10 km), aquapark v Jáchymově (16 km). Přírodní koupání na vodní nádrži Lesík (13 km), na Velkém rybníku v Hroznětíně (13 km) nebo na Děpoltovickém rybníku (16 km). Tenisové kurty v místě (0,8 km). Veškeré další sportovní (krytý bazén, tenisové kurty, squash, golf, bowling, jízda na koni) a zábavné (kina, divadla) aktivity v Karlových Varech (20 km). Restaurace a nákupy (0,8 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Krušné hory (Klínovec – nejvyšší hora Krušných hor, naučná stezka Božídarské rašeliniště, Plešivec s rozhlednou, Blatenský vrch s rozhlednou, Blatenský vodní příkop, Vlčí jámy),
 • Hornická kulturní krajina Krušnohoří  Jáchymov - Abertamy - Boží Dar - Horní Blatná (památka UNESCO),
 • Boží Dar (Vlastivědné muzeum, rozhledna Boží vyhlídka),
 • Jáchymov (Královská mincovna, Hornické muzeum Štola č. 1, lázeňský areál),
 • Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, Muzeum J. Bechera, Muzeum sklárna Moser, House of Wax – muzeum voskových figurín, vyhlídka Diana s lanovkou, Göthova vyhlídka, Motýlí dům, …),
 • Loket (hrad),
 • Bečov nad Teplou (hrad a zámek s relikviářem sv. Maura),
 • Klášterec nad Ohří (zámek),
 • Hauenštejn (hrad),
 • Hasištejn (zřícenina hradu),
 • Chomutov (zámek, Kamencové jezero, Podkrušnohorský zoopark).

Lázně v okolí

 • Jáchymov (14 km): léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění.
 • Karlovy Vary (23 km): léčba onkologických onemocnění, trávicího ústrojí a metabolických poruch.

Lyžování v okolí

 • 250 m od chaty - upravená běžecká trasa v obci (Krušnohorská magistrála ve směru Boží Dar a Jelení)

Sjezdové lyžování:

 • v místě (1,5 km): 6 vleků, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování, sáňkařský svah, snowboarding, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

 • Plešivec – Abertamy (6 km) (700 – 1028 m. n. m.): 3 lanovky, 2 vleky, délka sjezdovek 10,1 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

 • Boží Dar (14 km) (850-1135 m. n. m.): 9 vleků, délka sjezdovek: 4,5 km, náročnost: všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 118 km běžeckých tratí, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis.

 • Klínovec (18 km) (860-1244 m. n. m.): 5 lanovek, 11 vleků,  délka sjezdovek: 31,4 km, všechny stupně obtížnosti,  večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 146 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Pernink

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Ostrově (20 km). Krytý bazén v Potůčkách (10 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Karlových Varech (20 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,8 km).
Golf v okolí Golf v Karlových Varech (25 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Karlových Varech (20 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Pernink: Chalupa Západní Čechy, Chalupa Krušné hory, Chalupa Karlovy Vary, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Pernink Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Pernink nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace