Chata Pastviny

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1372

Rodinná dovolená

Novinka 2013


Pronájem chaty Pastviny - podrobný popis

Pěkně zařízená nová 4-pokojová chata (60 m2) pro 5 osob v chatové osadě pod lesem jen 200 m od přehrady Pastviny. Chodba. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedací soupravou, krbovými kamny, kuchyňským a jídelním koutem, TV a Videem; vstup na zastřešenou terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Vodu před konzumací doporučujeme převařit! Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Samostatné WC je přístupné z koupelny. Z obytného pokoje vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 3 samostatné ložnice: 1/ (16 m2) s dvojlůžkem, dětskou postýlkou a TV, 2/ (8 m2) s 1 lůžkem a 3/ (11 m2) se 2 lůžky. Topení: 2 el. přímotopy, dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku u chaty (400 m2) se nachází zastřešená terasa s venkovním posezením a zahradním krbem. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Pastviny je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Pastviny

Obec Nekoř, v jehož katastru se chata nachází, leží v Orlických horách v blízkosti Pastvinské přehrady, asi 8 km východně od Žamberku. Zvlněná krajina Orlických hor je vhodná pro milovníky turistiky a cykloturistiky (značená síť cyklostezek). Výhodná je bezprostřední blízká poloha k přehradě Pastviny (pouze 200 m), kde je možnost koupání, vodních sportů a rybaření. Koupání také na koupališti (v aquaparku) v Žamberku (8 km). Adrenalin centrum Pastviny (1,5 km) nabízí: lanové překážky, 6 lezeckých stěn různých obtížností na ploše 150 m2, tartanové multifunkční, antukové a badmintonové hřiště, sauna, půjčovna horských koloběžek, kol, kajaků a kanoí aj. Posilovna, tenisové kurty a bowling v Žamberku (8 km). Restaurace v místě (0,3 km), nákupy v Nekoři (2,5 km). Turistické cíle: přehrada Pastviny (přehradní hráz a vodní elektrárna – možnost prohlídky hráze), Orlické hory (naučná stezka Zemská brána, Suchý vrch s rozhlednou, Anenský vrch, Velká Deštná, …), Adam, Bouda, Hůrka a Hanička (dělostřelecké tvrze z druhé světové války), Králíky (Vojenské muzeum, poutní areál na Hoře Matky Boží, léčivý Mariánský pramen, rozhledna Val), Neratov (poutní kostel), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Rokytnice v Orlických horách (Muzeum železnice), Letohrad (Muzeum řemesel, středověká tvrz Orlice), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše, letiště – vyhlídkové lety), Vamberk (Muzeum krajek), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Častolovice a Rychnov nad Kněžnou (zámky), rozhledny v okolí (Křížová hora, Lázek, Rozárka).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Pastviny

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přehradě Pastviny (jen 200 m) nebo na koupališti v Žamberku (8 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny (200 m)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Žamberku (8 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Žamberku (8 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Pastviny: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Pastviny Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Pastviny nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Pastviny Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace