Chata Oleško

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0870

Skvělá cena

Náš tip

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Oleško - podrobný popis

4-pokojová pěkně zařízená chata (85 m2) pro 6 osob v chatové rekreační oblasti u lesa. Vstup přes terasu se zahradním nábytkem. Předsíň s jídelním koutem pro 4 osoby. Malý obytný pokoj je vybaven sedací soupravou, TV a rádiem (CD). V kuchyňce je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Ložnice s dvojlůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V 1. patře chaty jsou k dispozici 2 ložnice: 1/ obytná s dvojlůžkem, sedací soupravou, krbem a TV a 2/ se 2 lůžky. Balkon. V 1. patře se rovněž nachází dětský koutek (hračky, tabule a stolní hry). El. přímotopy. Na pěkně udržované oplocené zahradě (500 m2) je k dispozici venkovní posezení, zahradní krb a dětský koutek (houpačka, skluzavka, trampolína, domeček, židličky se stolkem, pískoviště a bazének). K dispozici jsou také rakety na líný tenis a na badminton. Možnost zapůjčení 2 jízdních kol (1 pánské, 1 dámské). Oplocené i neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Na zahradě je k dispozici zahradní krb.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 75,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Březové (2 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit za popl. 75,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

13.00 - 15.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Oleško je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Oleško

Chatová oblast Oleško se nachází asi 30 km jižně od Prahy v pěkném lesnatém prostředí asi 1,5 km od řeky Vltavy a je vhodná k cykloturistice i vycházkám do přírody. Místo je také ideální jako výchozí bod k výletům do Prahy a jejího blízkého okolí. Koupání v nově vybudovaném aquaparku Aquapalace v Průhonicích (28 km). Přírodní koupání a rybaření na řece Vltavě (1,5 km). Všechny sportovní a kulturní aktivity v Praze (20 – 30 km). Nákupy v místě (0,5 km), restaurace v Březové (2 km). Turistické cíle: hlavní město Praha (Pražský hrad, Karlův Most, Staroměstské náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Petřín, apod.), Karlštejn (hrad), Koněpruské jeskyně, Konopiště (zámek), Slapská přehrada, Dobříš (zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Oleško

Cyklotrasy v okolí Okolí je protkáno sítí cyklostezek.
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání na řece Vltavě (1,5 km). Aquapark Aquapalace v Průhonicích (28 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Vltavě (1,5 km)
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Oleško: Chata Střední Čechy, Chata Okolí Prahy a Slapy, Chata Liberecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Oleško 11× Položit dotaz

Vloženo: 28.7.2014

Dobrý den, je to ještě daleko, ale již se poohlížím po dovolené 2015. Kdy budou k dispozici termíny na letní prázdniny? Díky

Vážený pane Jakubec,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0870 a o nabídku chat a chalup na léto 2015. Nabídka chat a chalup na léto 2015 je právě naceňována. Mnohé z chat a chalup již tedy lze na léto 2015 objednat. Do poloviny srpna 2014 bude nabídka chat a chalup na léto 2015 kompletní.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 11.6.2014

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je možné se ubytovat s pejskem (cca středního vzrůstu) a zda je celý pozemek oplocen. Děkuji

Vážená paní Knápková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0870 Oleško. Ano, zahrada chaty je oplocená. Pobyt se psem je možný za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Oleško Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace