Chalupa Moravský Písek

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1006

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Moravský Písek - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená prostorná 4-pokojová chalupa pro 6 až 8 osob na kraji obce. 2 obytné pokoje s KRBOVÝMI KAMNY. Kuchyně. Koupelna s masážním sprchovým koutem. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení, gril, … . KOUPALIŠTĚ v místě 0,4 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka). CENA od 16.576,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená prostorná 4-pokojová chalupa (150 m2) pro 6 až 8 osob na kraji obce. Veranda. 2 průchozí obytné pokoje. První obytný pokoj (16 m2) je vybaven sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), krbovými kamny a TV. Ve druhém obytném pokoji (15 m2) se nachází sedací souprava, krbová kamna a rádio. V kuchyni (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Koupelna s masážním sprchovým koutem a 2 umyvadly – bojler 150 l. Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ (16 m2) s dvojlůžkem a patrovou postelí a 2/ (14 m2) s dvojlůžkem a dětskou postýlkou. Plynové topení, popř. dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na velké oplocené zahradě (1200 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril, pískoviště a houpačka. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Moravský Písek je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Moravský Písek

Jihomoravská obec Moravský Písek leží v samém srdci Moravského Slovácka asi 24 km severovýchodně od Hodonína a asi 6 km západně od Veselí nad Moravou. Okolí je protkáno četnými vinohrady, na své si tak přijdou cykloturisti a turisti, kteří rádi využívají nabídku nově značených vinných stezek. Koupání na koupališti s tobogánem v místě (0,4 km). Přírodní koupání a rybaření na Ostrožských jezerech (8 km). Tenisové kurty ve Strážnici (15 km). Krytý bazén v Hodoníně (24 km). Restaurace a nákupy v místě (0,2 km). Turistické cíle: Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Buchlovice (zámek), Velehrad (poutní místo), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, projížďky na motorových člunech po řece Moravě), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO).

Lázně v okolí

Ostrožská Nová Ves (10 km): léčba nemocí pohybového aparátu a kožních onemocnění. Hodonín (24 km): léčba pohybového aparátu a oběhového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Moravský Písek

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště s tobogánem v místě (0,4 km), krytý bazén v Hodoníně (24 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Ostrožských jezerech (8 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Strážnici (15 km)
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Moravský Písek: Chalupa Jižní Morava, Chalupa Bílé Karpaty a Slovácko, Chalupa Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Moravský Písek Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Moravský Písek nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Moravský Písek Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace