Chalupa Miškovice

8 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 16 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1103

Náš tip

Rodinná dovolená

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Miškovice - podrobný popis

Pěkně a kvalitně zařízená 10-pokojová chalupa (150 m2) pro max. 16 osob v malé obci. Vstup přes zastřešenou terasu do chodby. Jídelna (30 m2) je vybavena jídelním prostorem, krbem, barovým pultem, ledničkou a Hi-Fi věží. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a pračka. Z chodby vede schodiště do podkroví do otevřené obytné místnosti (30 m2), která je vybavena sedací soupravou a TV+SAT. V podkroví se nachází dále 8 ložnic (7 až 12 m2): 6 ložnic s dvojlůžkem, 2 ložnice se 2 lůžky. 2 koupelny se sprchovým koutem – bojler 200 l. 2 samostatné WC. Možnost připojení k internetu (Wi-Fi). El. topení. Nekuřácký objekt. Na udržovaném uzavřeném dvoře (800 m2) je k dispozici zastřešený vyhřívaný bazén (8 x 4 x 1,5 m, 29°C – 30°C, v provozu duben až říjen), venkovní posezení, zahradní krb a ohniště. Možnost úschovy jízdních kol. S majitelem lze také dohodnout vypůjčení 4 jízdních kol (100,-Kč/den/kolo) a otevření soukromé vinárničky (1x – 2x týdně), kde Vám může za úplatu připravit pohoštění (čepované pivo, minutky, apod.). K dispozici je také klubovna (cca. 45 m2) ze stolním tenisem a šipkami. Majitel příležitostně obývá (přespává) v samostatné budově v areálu chalupy (neporušuje soukromí hostů)!!! 4 oplocená a 4 neoplocená parkovací místa.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a pračka.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kouřimi (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie dle skutečné spotřeby. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Miškovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Miškovice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 5 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Miškovice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Miškovice

Obec Miškovice se nachází v rovinaté krajině Středočeského v regionu Podlipansko kraje mezi městy Kolín (15 km) a Prahou (30 km). Nenáročný terén je vhodný k cykloturistice (obcí vedou značené cyklotrasy), k vycházkám do přírody i k výletům do okolí za historickými pamětihodnostmi. Koupání v četných zatopených pískovnách v okolí (do 15 km) nebo na koupališti v Kouřimi (5 km). Tenisové kurty, posilovna a golf v Kouřimi (5 km). Krytý bazén, squash i další sportovní aktivity v Kolíně (15 km). Restaurace a nákupy v Kouřimi (5 km). Turistické cíle: Kouřim (Historické muzeum, Skanzen lidového stavitelství), Radim (zámek), Libodřice (kubistická Bauerova vila od architekta Josefa Gočára), rozhledna Vysoká u Kutné Hory, Kutná Hora (historické centrum – Kostel sv. Barbory, Vlašský dvůr, Kostel Nanebevzetí P. Marie a Kostnice v Sedlci – památky zapsané na seznamu UNESCO), Poděbrady (Polabské muzeum ve zdejším zámku, lázeňský park s kolonádou a květinovými hodinami), Český Brod (Podlipanské muzeum), hlavní město Praha (Karlův most, Staroměstské náměstí s orlojem, Hradčany, Petřín, Národní divadlo, Vyšehrad, …).

Lázně v okolí

Poděbrady (20 km): léčba nemocí srdce, cévních chorob, chorob látkové výměny, cukrovky a obezity.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Miškovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Kouřimi (5 km), v zatopených pískovnách (do 15 km) nebo na krytém bazénu v Kolíně (15 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Kouřimi (5 km)
Golf v okolí Golf v Kouřimi (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Kouřimi (5 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Miškovice 22× Položit dotaz

Vloženo: 27.10.2015

Dobrý den, ve firmě bychom měli zájem o pronájem chaty na víkend (4.12 - 6.12). Byla by chata volná? Případně prosím o cenovou nabídku. Děkuji, Jarmila Bambuchová

Vážená paní Bambuchová,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 1103 Miškovice v termínu od 4.12. do 6.12.2015 (2 noci). Ano, chalupa je v tomto termínu předběžně volná. Cena činí 10.000,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie dle skutečné spotřeby a poplatek za dřevo).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat nejlépe prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 7.3.2015

Dobrý den, chtěla bych se předběžně informovat, zda-li je celý objekt volný v termínu 18.-25.7.2015. Děkuji Frýbová R.

Vážená paní Frýbová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1103 Miškovice. Ano, termín 18.7. - 25.7.2015 je předběžně volný. Cena činí 31.943,-Kč + poplatky na místě: rekreační poplatek, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie dle skutečné spotřeby a poplatek za dřevo.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace