Apartmán Loučná pod Klínovcem - Krušné hory
V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojový apartmán pro 7 osob v chatě v chatové osadě pod horou KLÍNOVEC. Obytná místnost: KRB, BAROVÝ PULT. 3 ložnice. KOUPÁNÍ v Oberwiesenthalu (Německo) 2 km. TURISTIKA: hora Klínovec, Božídarské rašeliniště. LYŽOVÁNÍ:... - podrobný popis
Zobrazit na mapě
Lokalita:
Česká republika,
Západní Čechy,
Krušné hory
Počet ložnic: 3
Počet osob: 7
Číslo apartmánu: 0366a
Pronájem apartmánu Loučná pod Klínovcem - podrobný popis
V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojový apartmán pro 7 osob v chatě v chatové osadě pod horou KLÍNOVEC. Obytná místnost: KRB, BAROVÝ PULT. 3 ložnice. KOUPÁNÍ v Oberwiesenthalu (Německo) 2 km. TURISTIKA: hora Klínovec, Božídarské rašeliniště. LYŽOVÁNÍ: lyžařské středisko Klínovec 0,3 km, 7 vleků, večerní lyžování. CENA od 8.316,-Kč/objekt/týden.
Chata v malé chatové osadě 200 m od lesa rozdělena na tři uzamykatelné apartmány:
A: Apartmán pro 7 osob. Společný venkovní vchod a chodba s vedlejším apartmánem. Předsíň. Obytná místnost s kuchyňským koutem (30 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, barem, krbem, TV a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, toustovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20l (rychlý ohřev). V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (12 m2) se 2 lůžky a 2/ (12 m2) se 2 lůžky; vstup na balkon s posezením (společný s vedl. apartmánem). V podkroví (příkré schody) se nachází ložnice (10 m2) s dvoulůžkem a lůžkem. El. přímotopy.
Pro všechny apartmány společné: Neoplocený pozemek (100 m2) s venkovním posezením, krbem, přenosným grilem a ohništěm. Parkování u objektu. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Fakultativní služby
Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.
Příjezd/Odjezd
16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00Parametry a vybavení apartmánu Loučná pod Klínovcem
Název | Popis | |
---|---|---|
![]() |
Domácí zvíře | Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy. |
![]() |
Les u objektu | Ano |
![]() |
Krb | Ano |
![]() |
Dobře vybavená kuchyně | El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, toustovač a el. konvice. |
![]() |
Povlečení | Ano |
![]() |
TV | Ano |
Volné termíny - týdenní pobyty So - So
Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny
Ceník ubytování - týdenní pobyty So - So
Aktuálně nejsou zadány žádné ceny
Poplatky na místě
Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Dřevo do krbu 300-400,-Kč/týden. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.
Platba a délka ubytování
Ceník ubytování apartmánu Loučná pod Klínovcem je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.
Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.
Popis okolí apartmánu Loučná pod Klínovcem
Loučná, obec v samém srdci Krušných hor je ideálním výchozím místem pro turisty, cykloturisty, kteří chtějí poznávat krásy Krušných hor, tak jako pro lyžaře, kteří můžou využít blízké lyžařské terény pod Klínovcem nebo na Božím Daru. Koupání v Oberwiesenthalu (Německo) (2 km). Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén (0,3 km) v místě. Restaurace (0,3 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Klínovec, Špičák, Božídarské a Novodomské rašeliniště; zámky Klášterec nad Ohří, Jezeří, Červený Hrádek, zřícenina hradu Hasištejn, ZOO v Chomutově, lázně Jáchymov a Karlovy Vary.
Lázně v okolí
Jáchymov (10 km): léčba nemocí pohybového aparátu, nemocí nervových a chorob metabolických. Karlovy Vary (30 km): léčba poruch zažívacího ústrojí, poruch výměny látkové, nadváhy, parodontózy, chorob pohybového ústrojí, nemocí jater, žlučníku, žlučových cest a onkologických onemocnění.Lyžování v okolí
Klínovec (0,3 km) (860-1244 m. n. m.): 3 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 12,5 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 49 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Boží Dar (5 km) (850-1135 m. n. m.): 1 lanovka, 7 vleků, délka sjezdovek: 5,2 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 97 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.Seznam turistických cílů v okolí apartmánu Loučná pod Klínovcem
Turistický cíl | Vzdálenost vzdušnou čarou |
---|---|
Klínovec | 1.59 km |
Krušné Hory | 4.37 km |
Naučná stezka Božídarské rašeliniště | 5.04 km |
Královská mincovna Jáchymov | 6.13 km |
Lázně Jáchymov | 6.35 km |
Jáchymov | 6.41 km |
Božídarský Špičák | 6.73 km |
Hora Plešivec s rozhlednou | 11.68 km |
Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Loučná pod Klínovcem
Název | Popis | |
---|---|---|
![]() |
Koupání a vodní sporty v okolí | Ano |
![]() |
Cyklotrasy v okolí | Ano |
![]() |
Lázně v okolí | Ano |
![]() |
Lyžování v okolí | Ano |
![]() |
Tenis v okolí | Ano |
![]() |
Posilovna v okolí | Ano |
Dotazy k pronájmu apartmánu Loučná pod Klínovcem (10)
Vloženo: 26.1.2012
Děkuji Bendová
děkujeme Vám za dotaz na apartmán Loučná p. Klínovcem č. 0366a.
Požadovaný termín je předběžně volný.
Cena: 10.360,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Dřevo do krbu 300-400,-Kč/týden. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.
V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Vloženo: 2.1.2012
chtěla bych se zeptat, zda je možné si apartmán pronajmout na méně než týden, třeba jen od pondělí do pátku. A také zda jsou ještě od začátku února nějaké volné termíny.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Jana Sedláková
děkujeme Vám za Váš zájem o apartmán Loučná p. Klínovcem č. 0366a.
V hlavní zimní sezóně pronajímáme standardně objekty na týdenní pobyty.
Pokud nám sdělíte přesný termín pobytu, můžeme u majitele objektu poptat, zda by Vás ubytoval
na min. 4 noci.
Únorové termíny jsou předběžně volné.
V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Vyberte si délku a termín dovolené v apartmánu Loučná pod Klínovcem
Po | Ut | St | Čt | Pa | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
27 | 28 | |||||
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ||
Po | Ut | St | Čt | Pa | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 |
Po | Ut | St | Čt | Pa | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | |
Volné termíny - týdenní pobyty So - So
Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny
Volné termíny - dvoutýdenní pobyty So - So
Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny