Chata Kučeř

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1129

Náš tip

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Kučeř - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová zděná chata (60 m2) pro 5 osob v chatové osadě nedaleko lesa asi 1 km od Orlické přehrady. Předsíň. Obytný pokoj (23 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem, krbovými kamny, TV+SAT; vstup na balkon. Na obytný pokoj navazuje kuchyňka (8 m2), ve které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a malý jídelní kout. V objektu pouze užitková voda. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Z obytného pokoje vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 samostatné ložnice: 1/ (13 m2) s dvojlůžkem; vstup na balkon a 2/ (13 m2) se 3 lůžky. V suterénu chaty (samostatný vchod) se nachází ještě jedna koupelna s vanou a pračkou. Topení: el. přímotopy, popř. dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na zahradě (400 m2), která je z větší části oplocena hustým živým plotem, se nachází venkovní posezení a zahradní krb. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady z větší části hustý živý plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Zvíkovském Podhradí (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kučeř je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Kučeř

Chatová osada v blízkosti obce Kučeř leží asi 1 km východně od přehrady Orlík (26 km2 vodní plochy) v pěkné mírně zvlněné krajině. Místo je ideální pro všechny, kteří dávají přednost dovolené u vody, cykloturistice nebo procházkám přírodou. Koupání, vodní sporty a rybaření u Orlické přehrady (1 km). Koupaliště ve Zvíkovském Podhradí (6 km). Krytý bazén v Písku (22 km). Tenisové kurty a posilovna v Milevsku (12 km). Jízda na koni v Přeštěnicích (17 km). Nákupy v obci Kučeř (2 km), restaurace ve Zvíkovském Podhradí (3 km). Turistické cíle: Zvíkov (hrad), Orlík nad Vltavou (zámek), Milevsko (premonstrátský klášter), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Březnice (zámek), Blatná (zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kučeř

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání v Orlické přehradě (1 km), koupaliště ve Zvíkovském Podhradí (3 km), krytý bazén v Písku (22 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Orlické přehradě (1 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Přeštěnicích (17 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Milevsku (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Milevsku (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Kučeř: Chata Jižní Čechy, Chata přehrada Orlík, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Kučeř Položit dotaz

Vloženo: 6.1.2015

je možný 3 týdenní pobyt od 4.7-25.7.2015 chata Kučeř

Vážený pane Vaněrka,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1129 Kučeř. Ano, pobyt na 3 týdny je možný. V případě rezervace na 3 týdny Vám můžeme poskytnout slevu 5%.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin popř. e-mailem.

Vloženo: 11.12.2012

Dobrý den!Chci se zeptat jaká je příjezdová cesta k chatě?Jestli- polní cesta(hlína,štěrk nebo tráva).Jak je sjízdná v období deště? Děkuji
Vážený pane Kolařík,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1129 Kučeř.


Příjezd k chatě je po polní cestě - tráva, hlína. Cesta je dobře sjízdná za každého počasí.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace