Chata Jaroslavice

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1061

Pronájem chaty Jaroslavice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená zděná 3-pokojová zahradní chata pro 5 osob v chatové osadě nedaleko lesa. Kuchyně s KRBOVÝMI KAMNY. Jídelna. Podkrovní ložnice. ZAHRADA: posezení, KRB s udírnou. KOUPALIŠTĚ i další sportovní aktivity ve Zlíně 5 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: lázeňské město LUHAČOVICE. CENA od 6.545,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená 3-pokojová zahradní chata (45 m2) pro 5 osob v chatové osadě nedaleko lesa. Vstup přes terasu do kuchyně (16 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, el. konvice, 2 lůžka, krbová kamna, TV a VIDEO. V kuchyni není zavedena teplá voda. Z kuchyně vedou úzké a příkré schody do snížené podkrovní ložnice (14 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Z kuchyně vedou rovněž úzké a příkré schody do sníženého přízemí, kde se nachází jídelna (10 m2) s kamny a koupelna s ruční sprchou a WC – bojler 100 l. Z jídelny je vstup na terasu s venkovním posezením a dále na zahradu. Vytápění: dřevem v krbových kamnech + el. přímotop. Na pouze z přední strany oplocené zahradě (300 m2), která leží ve svahu, se nachází venkovní posezení, zahradní krb s udírnou a houpací lavice. Neoplocené parkování pro 1 automobil.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,8 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jaroslavice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Jaroslavice

Jaroslavice jsou okrajovou částí krajského města Zlína, který leží v širokém údolí mezi Hostýnskými a Vizovickými vrchy. Místo je vhodné k výletům za historickými pamětihodnostmi i za přírodními krásami. Značená síť cyklotras je ideální pro cykloturisty. Veškeré zábavní a sportovní aktivity ve Zlíně (koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash, bowling) (5 km). Jízda na koni v místě (1,5 km). Restaurace (0,8 km), nákupy (2 km) v místě. Turistické cíle: Zlín (Obuvnické muzeum), Malenovice (hrad), Lukov (zřícenina hradu), Lešná (Zoo a zámek), Štípa (poutní kostel), Vizovice (hrad, výroba pálených lihovin Jelínek), Kroměříž (zámek a zámecký park – památka UNESCO), Luhačovice (lázeňský areál, Jurkovičův dům, léčivé prameny Vincentka a Otovka), Uherské Hradiště (Baťův kanál), Staré Město u Uherského Hradiště (archeologická naleziště), Buchlovice (zámek), Buchlov (hrad), Hostýnské vrchy (Hostýn – poutní místo, Tesák, Troják).

Lázně v okolí

Luhačovice (23 km): léčba dýchacích cest, zažívacího traktu a cukrovky.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jaroslavice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště ve Zlíně (5 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Zlíně (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Zlíně (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Jaroslavice: Chata Severní Morava, Chata Hostýnské vrchy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Jaroslavice Položit dotaz

Vloženo: 21.1.2011

Chtěla bych se zeptat,zda se jedná o objekt kuřácký či nekuřácký. Děkuji za odpověď.
Vážená paní Kukielková, děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1061 Jaroslavice. V chatě je kouření povoleno.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace