Zobrazit na mapě

Obuvnické muzeum ve Zlíně

Muzea

Město Zlín je neodmyslitelně spojené s osobou Tomáše Bati. V roce 1894 zde založil obuvnickou továrnu a nechal vystavět komplex funkcionalistických staveb podle návrhů světových architektů.

Historii obuvnictví nejen ve Zlíně je věnováno Obuvnické muzeum. Návštěvníci se zde seznámí s obouváním v Čechách od historie po současnost. Mohou ale také obdivovat obuv ze všech možných koutů světa. Jsou zde textilní dámské střevíčky z období staré Číny, ale také takové unikáty, jako jsou boty z pštrosího peří nebo z lidských vlasů. Otevřeno je od února do října.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Obuvnické muzeum ve Zlíně je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Obuvnické muzeum ve Zlíně je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 192 lidí

Velmi pěkná chata k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, infrasauna), hernou (stolní tenis, stolní fotbálek) a zahradou (posezení, ohniště) leží u lesa a potoka v malebné lokalitě chatové oblasti.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2047

Prohlíželo 96 lidí

Velmi pěkně a kvalitně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (pergola, posezení, krb) pod lesem v rekreační obci jen 300 m od krásného koupaliště s tobogánem a s okolím ideálním k turistice.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1457

Prohlíželo 93 lidí

Luxusní chata se zastřešenou terasou (vířivka, posezení s grilem a ohřívačem) leží na oploceném pozemku (trampolína, vyžití pro děti) na malebné samotě jen 10 km od lázní Luhačovice.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2115

Stylově zařízený podkrovní apartmán v apartmánovém domě s dětskou hernou leží na oploceném pozemku (posezení, krb) v okrajové části obce nedaleko lesa s možností pěkných vycházek do přírody.

2 ložnice / max 6 osob
číslo apartmánu: 1710

Velmi pěkně zařízený prázdninový dům (chalupa) k pronájmu s oploceným pozemkem (bazén, lehátka, posezení, gril) leží v obci v malebné krajině jižní části Hostýnských vrchů jen 20 km od centra Zlína.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 2181

Pěkně zařízený lovecký apartmán v prvním patře penzionu s možností využití bazénu a tělocvičny v obci obklopené lesy na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů cca. 20 km od Zlína.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0312

Pěkně zařízený Valašský apartmán v prvním patře penzionu s možností využití bazénu a tělocvičny v obci obklopené lesy na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů cca. 20 km od Zlína.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 1709

Prohlíželo 104 lidí

Stylová mimořádně pěkná chata s prostorným obytným pokojem (krb) a s wellness místností (vířivka, sauna) na neoploceném pozemku (koupací sud, trampolína, posezení, krb) na kraji obce nedaleko lesa.

5 ložnic / max 14 osob
číslo chaty: 1151

Akceptované poukázky a asociace