Zobrazit na mapě

Léčivé prameny Vincentka a Otovka

Turistické zajímavosti

Na území Luhačovic vyvěrá šestnáct minerálních pramenů hydrouhličitanochlorido-sodných kyselek a jeden pramen sirný. Jejich teplota se pohybuje okolo jedenácti stupňů Celsia. Obecně jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších pramenů v Evropě pro svůj vysoký obsah minerálních látek. Nejpopulárnější mezi Luhačovickými prameny jsou Vincentka a Ottovka. V lázních se díky minerálním pramenům a také s pomocí krásného čistého prostředí úspěšně léčí onemocnění trávicího ústrojí, diabetes, onemocnění dýchacích cest a pohybového aparátu.

Návštěvu Luhačovic je možné kromě ochutnávání pramenů spojit i s prohlídkou jedinečné lázeňské architektury nebo navštívit některou z místních kaváren a cukráren.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Léčivé prameny Vincentka a Otovka je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Léčivé prameny Vincentka a Otovka je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Luxusně zařízená chata k pronájmu na úpatí Bílých Karpat s oplocenou zahradou (koupací sud, zastřešená terasa, zahradní krb, ohniště) leží u lesa na kopci nad Luhačovicemi jen 2 km lázeňského areálu.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2405

Luxusní chata se zastřešenou terasou (vířivka, posezení, gril) leží na oploceném pozemku (sauna, trampolína, vyžití pro děti) na malebné samotě jen 10 km od lázní Luhačovice.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2115
Jedny z našich nejkrásnějších lázní Luhačovice leží v malebné krajině chráněné oblasti Bílé Karpaty. Díky krásnému čistému prostředí, ale hlavně díky místním minerálním pramenům se zde úspěšně léčí onemocnění trávicího ústrojí, diabetes, onemocnění dýchacích cest a pohybového aparátu.

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s uzavřeným dvorem (koupací sud, posezení, gril), saunou a stodolou (společenská místnost) leží v obci na úpatí Bílých Karpat jen 100 m od místního koupaliště.

4 ložnice / max 15 osob
číslo chalupy: 2124

Prohlíželo 124 lidí

Útulná jednoduše zařízená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (posezení, gril) v chatové rekreační oblasti na atraktivním klidném místě pod Mikulčiným vrchem v Bílých Karpatech.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2235

Jednoduše zařízený apartmán na chalupě se zcela samostatným vchodem s možností využití dvora (posezení, gril, ohniště) se nachází v obci v malebné krajině Bílých Karpat (Lopeník, Velká Javořina).

2 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 1969

Pěkně zařízený lovecký apartmán v prvním patře penzionu s možností využití bazénu a tělocvičny v obci obklopené lesy na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů cca. 20 km od Zlína.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0312

Pěkně zařízený Valašský apartmán v prvním patře penzionu s možností využití bazénu a tělocvičny v obci obklopené lesy na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů cca. 20 km od Zlína.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 1709

Stylově zařízený podkrovní apartmán v apartmánovém domě s dětskou hernou leží na oploceném pozemku (posezení, krb) v okrajové části obce nedaleko lesa s možností pěkných vycházek do přírody.

2 ložnice / max 6 osob
číslo apartmánu: 1710

Akceptované poukázky a asociace