Chata Hustopeče

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 15 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 2004

Rodinná dovolená

Novinka 2020

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Hustopeče - podrobný popis

Pěkně zařízená chata s vinným sklípkem leží v tiché ulici na okraji města Hustopeče a nabízí pronájem pro max. 8 až 15 osob. Vstup do chodby, z které se po schodech sestupuje do vinného sklípku nebo stoupá do obytného prvního patra. Vinný sklep (cca. 80 m2) je vybaven stoly, lavicemi, křesly, krbem a možností poslechu hudby (přes flash disk). V přízemí chaty se nachází 2 samostatná WC. Obytné první patro je rozděleno na 4 samostatné apartmány:

1/ 2-pokojový apartmán (41 m2) má kapacitu 2 až 5 osob. Pokoj apartmánu je vybaven stolem, 4 židlemi, křeslem, kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a skříňovou sklápěcí postelí pro 1 osobu; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici indukční 1-plotýnkový vařič, lednička a el. konvice. Apartmán dále disponuje ložnicí s dvojlůžkem a koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

2/ 2-pokojový apartmán (30 m2) je určen pro 2 až 4 osoby. Pokoj apartmánu je vybaven stolem, 4  židlemi, kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici indukční 1-plotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Součástí apartmánu je dále 2-lůžková ložnice a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

3/ 1-pokojový apartmán (studio) (22 m2) s kapacitou 2 osob je vybaven stolem, 2 židlemi, kuchyňským koutem a dvojlůžkem. V kuchyňském koutě je k dispozici indukční 1-plotýnkový vařič, lednička a el. konvice. Součástí studia je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

4/ 1-pokojový apartmán (studio) (29 m2) je určen pro 2 až 4 osoby a je vybaven stolem, 4 židlemi, kuchyňským koutem, křeslem, dvojlůžkem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby. V kuchyňském koutě je k dispozici indukční 1-plotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Studio disponuje koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

V chatě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Centrální el. topení. Nekuřácký objekt.

Z chodby v prvním patře se vstupuje na oplocený pozemek (140 m2), který tvoří terasa s venkovním posezením a přenosným grilem. Nad terasou je umístěný zapuštěný bazén (6 x 3 m). Bazén je v provozu od druhé poloviny května do konce září. Neoplocené parkování. Možnost úschovy jízdních kol v garáži před chatou.

Prosíme zákazníky s ohledem na sousedy o bezpodmínečné dodržování nočního klidu od 22:00 do 6:00 hodin. Předem děkujeme.

S majitelem chaty je možné si dohodnout řízenou degustaci vína popř. zakoupení vína.

Domácí zvíře Ano
S bazénem Zapuštěný bazén (6 x 3 m). Bazén je v provozu od druhé poloviny května do konce září.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Krb Krb ve vinném sklepě.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00

Musíte vidět


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 16,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 0,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Hustopeče je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Hustopeče je k dispozici na minimálně 3 noci za cenu 6 600,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Hustopeče

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Hustopeče

 • Městečko Hustopeče leží v malebné jihomoravské krajině nedaleko CHKO Pálava a Novomlýnských nádrží zhruba na půlce cesty mezi Brnem a Břeclaví. Okolí Hustopečí je protkáno četnými vinohrady, místo tak je ideální k cykloturistice (po vinných stezkách), k vycházkám do přírody nebo k poznávání historických pamětihodností, kterých se v okolí nachází nespočet. Koupání na koupališti v místě (1,4 km), na Novomlýnských nádržích (9 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (21 km). Krytý bazén, tenisové kurty (1,4 km), posilovna (0,4 km), jízda na koni (2 km) v místě. Rybaření na Novomlýnských nádržích (od 9 km). Restaurace (0,5 km), nákupy (0,5 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Hustopeče (Městské muzeum, Mandloňová naučná stezka, rozhledna),
 • CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu),
 • Dolní Věstonice (archeologická expozice),
 • Pavlov (okružní plavby po Novomlýnských nádržích),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park - Minaret, Dianin chrám, kaple Sv. Huberta, Tři grácie, Janův Hrad, Apollonův chrám; památka zapsána na seznam UNESCO),
 • Zaječí (rozhledny Maják a Dalibor, kostel sv. Jana Křtitele),
 • Břeclav (zámek Pohansko, Městské muzeum a galerie, Muzeum cyklistiky),
 • Velké Pavlovice (rozhledna Slunečná, Opilé sklepy - netypická ulička vinných sklepů),
 • Nedánov nad Boleradicemi (rozhledna),
 • Morkůvky (muzeum generálporučíka Františka Peřiny – expozice legendárního pilota 2. světové války),
 • Klobouky u Brna (Národopisné muzeum, větrný mlýn),
 • Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy),
 • vinařská obec Bořetice (zde se nachází 260 vinných sklepů, které dohromady tvoří tzv. Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora, tato republika má svoji ústavu, prezidenta, vládu, vojsko, pasy a měnu),
 • Židlochovice (zámecký park, rozhledna Výhon),
 • Rajhrad (benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě),
 • Brno (pevnost a hrad Špilberk, vila Tugendhat, katedrála Petrov, zoologická zahrada, Brněnská přehrada, …),
 • Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží),
 • Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie),
 • Mikulčice (Slovanské hradiště).

Lázně v okolí

 • Lednice (21 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Lyžování v okolí

 • Nejbližší lyžařský vlek v Němčičkách (10 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Hustopeče

Cyklotrasy v okolí Okolí města Hustopeče stejně tak celá jižní Morava je ideálním regionem k cykloturistice. Přímo přes Hustopeče vedou cyklotrasy Moravská vinná, André, Velkopavlovická a č. 5066.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v místě (1,4 km), na Novomlýnských nádržích (9 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (21 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (2 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1,4 km).
Posilovna v okolí Posilovna v místě (0,4 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Hustopeče: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Břeclav, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Hustopeče Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Hustopeče nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace