Chata Horní Planá

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1019

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Horní Planá - podrobný popis

3-pokojová chata (45 m2) pro 4 až 6 osob v chatové osadě na kraji městečka cca. 600 m od přehrady Lipno nabízí ubytování pro letní dovolenou. Vstup přes prosklenou verandu s posezením. Chodba. Obytný pokoj (15 m2) je vybaven rozkl. gaučem (1,5 lůžka, možnost spaní pro 2 osoby), jídelním koutem, kamny a TV. Součástí obytného pokoje je taky opticky oddělený kuchyňský kout (6 m2), ve kterém je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ (6 m2) s patrovou postelí a dětskou postýlkou a 2/ (12 m2) se 2 lůžky a rádiem (CD). Vytápění dřevem v kamnech nebo plynovými přímotopy. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (350 m2) u chaty je k dispozici zahradní nábytek, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Asi 100 m od chaty se nachází veřejné dětské hřiště.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Popis objektu majitelem

Naše chata je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou s dětmi zejména kvůli bezprostřední blízkosti dětského hřiště a lesa. Dostatečná vzdálenost chaty od vody je přitom rodičům zárukou, že se nemusí o své děti obávat, když si hrají u chaty. Blízkost města Horní Planá zároveň umožňuje kdykoliv dokoupit vše potřebné, navštívit letní kino, nějaký koncert, muzeum či restauraci. Chata je zároveň plně vybavena pro veškeré běžné vaření a vlastní stravování.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Horní Planá je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Horní Planá je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 385,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Horní Planá

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Horní Planá

Chatová osada Dobrá voda se nachází na kraji městečka Horní Planá nedaleko přehradní nádrže Lipno v CHKO Šumava. Místo je vhodné nejen pro milovníky dovolené u vody, na své si ale přijdou také turisti, cykloturisti a houbaři. Koupání, vodní sporty, rybaření v Lipenské přehradě (0,6 až 2 km – dle typu pláže). Aquapark, bobová dráha a golf v Lipně nad Vltavou (30 km). Jízda na koni v místě (2 km). Restaurace a nákupy v místě (1 km). Turistické cíle: Horní Planá (pozdně barokní kaple Panny Marie Bolestné, rodný dům spisovatele a básníka Adalberta Stiftera), Lenora (sklářská huť - možnost prohlídky i nákupu sklářských výrobků, dřevěný most přes řeku Vltavu), Stožec (dřevěná kaple), Nové Údolí (Muzeum pošumavských železnic, jízdy drezínami po nejkratší mezinárodní železnici na světě), starobylé město Český Krumlov (zámek, historické centrum, památka chráněna UNESCEM), Chvalšiny (Muzeum Swarzenberského kanálu), Zlatá Koruna (klášter), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter), Vítkův Kámen (zřícenina hradu), Šumava (Čertova stěna, Boubínský prales, Swarzenberský kanál, Plešné jezero).

Tipy od majitele

V případě pěkného počasí rozdodně doporučuji navštívit hlavní písčitou pláž v Horní Plané, která patří k nejkrásnějším na Lipně. Kromě koupání si zde můžete vypůjčit lodě a šlapadla, zahrát minigolf či beachvolejbal nebo si zajít do restaurace či kiosku na nějaké občerstvení. V blízkosti Horní Plané se dále nachází množství turistických tras napříč Šumavou, ať již je to ledovcové Plešné jezero, nejvyšší hora Šumavy Plechý, Trojmezí, kde se stýkají hranice tří států, či Památník Adalberta Stiftera tyčíčí se nad Plešným jezerem nebo procházka podél Schwarzenberského kanálu, který kdysi sloužíval k plavení dřeva z šumavských hvozdů do údolí. Většina turistických tras se dá zvládnout i na kole nebo inline bruslích. Na Lipně se rozhodně nikdo nenudí!

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Horní Planá

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Lipenská přehrada (0,6 až 2 km - dle typu pláže), aquapark v Lipně nad Vltavou (30 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Lipenské přehradě (0,6 až 2 km – dle typu pláže)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (2 km)
Golf v okolí Golf v Lipně nad Vltavou (30 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Horní Planá: Chata Jižní Čechy, Chata Lipenská přehrada a okolí, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Horní Planá Položit dotaz

Vloženo: 21.5.2014

Dobry den,chtela bych se zeptat jestli je mozny pronajem v polovine cervna na 2 noci.Dekuji s pozdravem

Vážená paní Arslantas,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1019 Plánička.

Minimální délka pobytu je na této chatě stanovena na 4 noci. Pobyt na 2 noci Vám bohužel zprostředkovat nemůžeme. Děkujeme Vám za pochopení. 

Cena za 1 noc u zkrácených pobytů činí 1385.00,- Kč, tj 5.540,- Kč/4 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. 
 

Termíny v polovině června jsou předběžně volné.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu na min.4 noci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 13.4.2014

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné pronajmout si chatu v období od 6.-9.7.2014. Děkuji za odpověď. Kapečková

Vážená paní Kapečková,

děkujeme Vám za Váš dotaz na chatu 1019 Horní Planá.

V hlavní letní sezóně (28.6.-30.8.2014) nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty os soboty do soboty, zkrácené termíny není možné objednat. Pobyt v termínu 6.7.-9.7.2014 (3 noci) Vám z tohoto důvodu nemůžeme zprostředkovat. Děkujeme Vám za pochopení.

Týdenní termín 5.7.-12.7.2014 je předběžně volný. Cena: 10.500,- Kč/objket/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o objednání týdenního pobytu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 Seznam turistických cílů v okolí chaty Horní Planá Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace