Chata Dolní Stropnice

1 ložnice
Domácí zvíře
Koupání a vodní sporty v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Les u objektu
Rybaření v okolí
Číslo chaty: 1048

Pronájem chaty Dolní Stropnice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 2-pokojová chata pro 4 osoby v chatové osadě na BŘEHU ŘEKY STROPNICE. Obytný pokoj s KRBEM a kuchyňským koutem. Koupelna. Podkrovní ložnice. TERASA. U chaty: venkovní posezení, přenosný gril, ohniště. KOUPÁNÍ na přehradě Římov 4 km. RYBAŘENÍ hned u chaty v řece Stropnici. CYKLOTURISTIKA. CENA od 9.940,-Kč/objekt/týden.

Zděná 2-pokojová chata (70 m2) pro 4 osoby v chatové osadě na břehu řeky Stropnice. Předsíň. Obytný pokoj (33 m2) je vybaven gaučem, krbovou vložkou, jídelním koutem a TV+SAT; vstup na terasu se zahradním nábytkem. Součástí obytného pokoje je také barovým pultem oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička s mrazícím boxem a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 25 l. Z předsíně vedou schody do otevřené podkrovní ložnice (35 m2), kde se nachází dvojlůžko, 2 lůžka a sedací kout; vstup na balkon s výhledem na řeku Stropnici. Topení: dřevem v krbu. Na pozemku (500 m2), který je částečně oplocen živým plotem, je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dolní Stropnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dolní Stropnice

Jihočeská víska Dolní Stropnice leží v mírně zvlněné krajině na řece Stropnici cca. 14 km jižně od Českých Budějovic. Zdejší krajina je vhodná k vycházkám do přírody, houbaření nebo k cykloturistice. V okolí se nachází také řada historických památek. Koupání v řece Stropnici (0,1 km), na přehradě Římov (4 km) nebo na koupališti v Českých Budějovicích (14 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash a další sportovní aktivity v Českých Budějovicích (14 km). Rybaření hned před chatou v řece Stropnici. Restaurace v místě (1 km), nákupy v Římově (4 km). Turistické cíle: Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Hluboká nad Vltavou (zámek), Český Krumlov (historické městské jádro, zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter, Čertova stěna), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Žumberk (tvrz), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales).

Lázně v okolí

Třeboň (28 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dolní Stropnice

Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v řece Stropnici (0,1 km), na přehradě Římov (4 km) nebo na koupališti a v krytém bazénu v Českých Budějovicích (14 km)
Rybaření v okolí Rybaření v řece Stropnici hned u chaty
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Českých Budějovicích (14 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Českých Budějovicích (14 km)

Dotazy k pronájmu chaty Dolní Stropnice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Dolní Stropnice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Dolní Stropnice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace