Chalupa Dolení Paseky

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0921

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Dolení Paseky - podrobný popis

3-pokojová chalupa (85 m2) pro 7 až 8 osob na okraji malé osady pod horou Ještěd u lesa. Předsíň. Obytný pokoj (35 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním (pro 5 osob) a kuchyňským koutem, TV+SAT a rádiem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. Z obytného pokoje vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (25 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky; vstup na balkon a 2/ (12 m2) se 3 lůžky a přistýlkou. Centrální vytápění. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (1500 m2) je k dispozici altánek s venkovním posezením a zahradním krbem a ohniště. Neoplocené parkování. V zimě jsou nutné sněhové řetězy. Správce chalupy obývá její snížené přízemí se samostatným vchodem.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 500 m.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Hořeních Pasekách (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dolení Paseky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Dolení Paseky je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 484,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Dolení Paseky

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Dolení Paseky

Vesnička Dolení Paseky leží 2 km jižně pod horou Ještěd a cca. 10 km jihozápadně od města Liberce. Rozhranní Lužických a Jizerských hor společně s Ještědským hřbetem je ideální k turistice, cykloturistice, stejně tak k výletům za historickými památkami. Koupaliště v Hořeních Pasekách (1 km). Koupání také na rekreačním jezeře Hamr (16 km). Zábavní park Babylon (aquapark), squash, posilovna, tenisové kurty v Liberci (15 km). Jízda na koni v Proseči (7 km). Golf v Rozstání (3 km). Restaurace v Hořeních Pasekách (1 km), nákupy v Rozstání (3 km). Turistické cíle: hora Ještěd (rozhledna, lanovka), Liberec (Zoo, botanická zahrada), Jablonné v Podještědí (městská památková rezervace, zámek Lemberk), Sloup v Čechách (skalní hrad), Grabštejn (hrad), Sychrov (zámek), Český ráj (skalní města, hrady a zříceniny hradů), Jizerské hory (hora Jizera se zbytky pralesa, rašeliniště Jizerky a Jizery, Černá jezírka, přehrada Souš).

Lyžování v okolí

Nejbližší vleky ve Světlé pod Ještědem (3 km). Ještěd (7 km) (540 - 1000 m. n. m.): 4 lanovky, 6 vleků, délka sjezdovek: 9,2 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 17,8 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dolení Paseky

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Hořeních Pasekách (1 km), rekreační jezero Hamr (16 km), aquapark v Liberci (15 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Proseči (7 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Liberci (15 km)
Golf v okolí Golf v Rozstání (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Liberci (15 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Dolení Paseky: Chalupa Severní Čechy, Chalupa Jizerské hory, Chalupa Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Dolení Paseky Položit dotaz

Vloženo: 26.11.2011

Doborý den, sháníme chatu na silvestra a to od 28.12. do 1.1. Máte objekt ještě volný??? Je nás 6 dospělých osob. Pokud máte volno kolik by byla cena za objekt na tento termín? Děkuji s pozdravem Tereza.
Vážená paní Kuliševová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Dolení Paseky č. 0921.
Tento objekt je v silvestrovském termínu zatím volný.
Na Silvestra poskytujeme týdenní pobyty, ubytování jen na čtyři noci nenabízíme.

Cena: 20.720,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 6.9.2010

Dobrý den, chci se zeptat jestli je volno na letošní silvestr, a jaká by byla cena. Předem děkuji

Jan Vojtěch
Vážený pane Vojtěch,


děkujeme Vám za dotazy k objektům Horní Bečva 1040, Karolínka 0833 a Dolení Paseky 0921.
Všechny objekty jsou na Silvestra zatím volné.

Cena chaty Horní Bečva: 21.763,- Kč/objekt/týden + poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 3000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Cena chalupy Karolínka: 13.468,- Kč/objekt/týden + poplatky na místě: Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Cena chalupy Dolení Paseky: 20.720,- Kč/objekt/týden + poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o závaznou rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Dolení Paseky Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace