Chalupa Dobřemilice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1440

Skvělá cena

Novinka 2014

Chata na samotě


Pronájem chalupy Dobřemilice - podrobný popis

Jednoduše zařízená 4-pokojová prostorná chalupa (140 m2) pro 8 až 10 nenáročných osob na malebné polosamotě u lesa s krásným výhledem do krajiny. Veranda. Chodba. Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, kamny a TV. V kuchyni je k dispozici el. sporák (2 plotýnky, trouba), lednička, mraznička, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice, sporák na tuhá paliva a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 160 l. Samostatné WC. Z chodby vedou strmější schody do podkroví, kde se nacházejí 3 ložnice: 1/ otevřená průchozí se 2 lůžky vedle sebe, 2/ s dvojlůžkem a 2 rozkládacími křesly a 3/ s dvojlůžkem a 2 lůžky. K dispozici je dětská postýlka. Topení: el. přímotopy popř. dřevem v kamnech. Na přírodním neoploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (2 plotýnky, trouba), lednička, mraznička, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice a sporák na tuhá paliva.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Čachrově (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dobřemilice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dobřemilice

Osada Dobřemilice leží v malebné krajině v severní části Šumavy zhruba na půlce cesty mezi městem Klatovy a turistickým střediskem Železná Ruda. Místo je vhodné k turistice, cykloturistice i k pasivnímu odpočinku. Na své si přijdou také houbaři, stejně tak ti, které zajímají spíše historické pamětihodnosti. Koupání na rybníku Bušek u Velhartic (5 km), na koupališti v Běšinách (12 km) nebo v Klatovech (23 km). Tenisové kurty v Běšinách (12 km). Krytý bazén, squash a posilovna v Klatovech (23 km). Jízda na koni v Podolí (15 km). Rybaření na rybníku Bušek u Velhartic (5 km). Restaurace v Čachrově (3 km), nákupy v Chotěšově (1,5 km). Turistické cíle: Šumava (Černé a Čertovo jezero, hora Ostrý (1293 m. n. m.), hora Pancíř (1214 m. n. m.) s rozhlednou, vodopád Bílá Strž, jezero Laka, Prášilské jezero, Povydří, prales Boubín, …), Železná ruda (turistické centrum, barokní kostelík), Velhartice a Rabí (zříceniny hradů), Klenová (zámek), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Švihov (vodní hrad), Čachrov (Muzeum drezín), Sušice (Muzeum Šumavy, rozhledna Svatobor), Hrádek (zámek), Kašperk (hrad), Kašperské Hory (Muzeum Šumavy, Muzeum historických motocyklů, Expozice hraček, Pivovarnické muzeum), Domažlice (Chodské muzeum, historické náměstí ze štítovými domy, Domažlická věž).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dobřemilice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Bušek u Velhartic (5 km), na koupališti v Běšinách (12 km) nebo v Klatovech (23 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku Bušek u Velhartic (5 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Podolí (15 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Běšinách (12 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Klatovech (23 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Dobřemilice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Dobřemilice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace