Chalupa Dobrá Voda u Číměře

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0917

Náš tip


Pronájem chalupy Dobrá Voda u Číměře - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Stylově zařízená 3-pokojová chalupa (100 m2) pro 6 až 8 osob v malé tiché obci obklopené lesy. OBYTNÁ MÍSTNOST s KRBEM a kuchyňským koutem. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení u krbu. CYKLOTURISTIKA. KOUPÁNÍ v rekreačním rybníku Osika 7 km. TIP NA VÝLET: hrad Landštejn. CENA od 10.878,-Kč/objekt/týden.

Stylově zařízená 3-pokojová chalupa (100 m2) pro 6 až 8 osob v malé tiché obci obklopené lesy. Vstupní místnost (možnost úschovy kol). Obytný pokoj (42 m2) je vybaven gaučem, jídelním a kuchyňským koutem, krbem, LCD TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví do průchozí otevřené chodby se 2 lůžky. V podkroví se dále nacházejí 2 ložnice: 1/ (20 m2) se 2 lůžky a dvojlůžkem a 2/ (18 m2) s dvojlůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 200 l. Topení: dřevem v krbu (centrální rozvod). Nekuřácký objekt. K dispozici je také sklípek s posezením. Na oplocené zahradě (1300 m2) se nachází zastřešené venkovní posezení s krbem. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Číměři (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. K dispozici jsou 2 přepravky dřeva. Další dřevo za poplatek.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dobrá Voda u Číměře je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dobrá Voda u Číměře

Malá vesnička Dobrá Voda leží v přírodním parku Česká Kanada cca. 12 km jihovýchodně od Jindřichova Hradce. Zdejší krásná, mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklostezek s propojením do Rakouska) a k vycházkám do přírody. V okolí lze navštívit také řadu historických pamětihodností. Koupání a rybaření v rekreačním rybníku Osika (7 km). Tenisové kurty v Číměři (3 km). Jízda na koni v Kačlezích (10 km). Krytý bazén, posilovna, squash v Jindřichově Hradci (15 km). Golf v Nové Bystřici (5 km). Restaurace a nákupy (3 km) v Číměři. Turistické cíle: Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice do Jindřichova Hradce), Klášter (Pavlánský klášter), Landštejn (hrad), Slavonice (historické městečko se štítovými domy na náměstí), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Telč (historické náměstí, zámek – památka UNESCO), Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, rybník Vajgar), Červená Lhota (zámek), Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), výlety do Rakouska.

Lázně v okolí

Třeboň (30 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dobrá Voda u Číměře

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rekreační rybník Osika (7 km), krytý bazén v Jindřichově Hradci (15 km)
Rybaření v okolí Rybaření v rekreačním rybníku Osika (7 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Kačlezích (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Číměři (3 km)
Golf v okolí Golf v Nové Bystřici (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (15 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Dobrá Voda u Číměře: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Česká Kanada, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Dobrá Voda u Číměře Položit dotaz

Vloženo: 24.3.2010

Dobrý den, měl bych zájem o pronájem chalupy v termínu 9.6.-13.6.2010. Je to možné? Jaká je cena? Děkuji Konopiský
Vážený pane Konopsiký, děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0917 Dobrá Voda u Číměře. Termín 9.6. - 13.6.2010 je zatím předběžně volný. Cena činí 6.200,-Kč. V případě zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte na bezplatné zákaznické lince 800 101 127.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace