Chata Desná-Souš

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0850

Pronájem chaty Desná-Souš - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová chata pro 6 – 8 osob v zalesněné rekreační oblasti pod vodní nádrží Souš cca. 6 km severně od Desné. Obytná místnost s KRBEM. 2 ložnice. Neoplocený pozemek: lavičky, ohniště, gril. KOUPÁNÍ v místě 0,1 km (pro děti). IDEÁLNÍ K TURISTICE. LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA od 10 km. CENA od 8.918,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (60 m2) pro 6 – 8 osob v zalesněné rekreační oblasti pod vodní nádrží Souš cca. 6 km severně od Desné. Chodba. Obytná místnost (27 m2) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), krbem, TV, Hi-Fi věží, jídelním a kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 150 l. V 1. patře chaty se nacházejí 2 ložnice: 1/ (8 m2) s manželskou postelí, 2/ (12 m2) s manželskou postelí a 2 lůžky. El. topení nebo dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (600 m2) jsou k dispozici lavičky, ohniště a přenosný gril. V létě parkování u chaty, v zimě 100 m od chaty u místního hotelu. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Desná-Souš je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Desná-Souš

Městečko Desná a rekreační oblast Souš leží v jihovýchodní části Jizerských hor. Nekonečné lesy nabízejí nespočet možností k turistice, nově vybudované cyklistické stezky jsou rájem pro cyklisty, na své si přijdou houbaři. V zimě jsou Jizerské hory rájem lyžařů. Koupání v místě u hotelu Emilka (vhodné pouze pro děti) (0,1 km) nebo na koupališti v Tanvaldu (14 km). Ostatní sportovní aktivity (krytý bazén, posilovny, squash, tenis, golf) v Harrachově (17 km). Restaurace v místě (0,1 km), nákupy v Desné (10 km). Turistické cíle: výšlapy k přehradní nádrži Souš, na Bukovec, Jizeru (známá hora se zbytky pralesa), k Rašeliništi Jizerky, Černým jezírkům, na Frýdlantské cimbuří nebo Štolpichy; Bozkovské dolomitové jeskyně, Český ráj (skalní města, zříceniny hradů Trosky, Vadštejn, Frýdštejn, hrad Kost, zámek Hrubá Skála, Sychrov), zámek ve Frýdlantu, Jablonec nad Nisou a Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická zahrada, lanovka na Ještěd), Harrachov (Sklářské muzeum, Hornické muzeum, skokanské můstky), Krkonoše.

Lyžování v okolí

V místě (0,2 km) 1 malý vlek. Desná-Parlament (10 km) (520 - 650 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2,93 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Tanvaldský Špičák – SKI Bižu (16 km) (542 - 812 m. n. m.): 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 6,6 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 81 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Harrachov (17 km) (650 - 1020 m. n. m.): 3 lanovky, 6 vleků, délka sjezdovek: 7,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 108 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Desná-Souš

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Hotel Emilka v místě (vhodné pouze pro děti) (0,1 km), koupaliště v Tanvaldu (14 km), krytý bazén v Harrachově (17 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Harrachově (17 km)
Golf v okolí Golf v Harrachově (17 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Harrachově (17 km)

Dotazy k pronájmu chaty Desná-Souš Položit dotaz

Vloženo: 20.11.2011

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda-li jde u Vás objednat chatu pouze na 3dny. Na Silvestrovský víkend. Kolik by stála a kolik je záloha. Mnohokrát děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním pěkného dne Kristýna Kracíková
Vážená paní Kracíková,


děkujeme Vám za dotaz na chatu Desná-Souš č. 0850.

Tato chata není na Silvestra k dispozici.
Na Silvestra nabízíme týdenní pobyty, ubytování na tři dny není možné.

V případě dalších otázek nás kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle nebo e-mailem.

Vloženo: 5.11.2011

Dobrý den,měla bych zájem o ubytování v termínu 29.12.-1.1. 2011/2012 je li to možné.Zajímala by mě cena.Jednalo by se o 6 dospělích a 5 dětí.S vlastními přistýlkami a postýlkami.Děkuji Kastlová
Vážená paní Kastlová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Desná-Souš č. 0850.
Bohužel na Silvestra není tato chata k dispozici.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace