Zobrazit na mapě

Pivovarnické muzeum Plzeň

Muzea

Město Plzeň a dobré pivo k sobě neodmyslitelně patří. Pivovar v Plzni funguje již od roku 1842. Vstup do areálu vede překrásnou, historickou, novorenesanční bránou. V plzeňském pivovaru je možné absolvovat několik různých prohlídkových tras.

V areálu pivovaru, v renesanční budově z 16. století, je umístěno unikátní Pivovarnické muzeum. Na návštěvníky zde čeká obsáhlá expozice věnovaná pivovaru a pivovarnictví a také několik zajímavostí jako například sklep vytesaný v pískovci sloužící k uložení piva ležáku nebo dokonalý podrobný model parního pivovaru. Pivovarnické muzeum má pro veřejnost otevřeno celoročně.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Pivovarnické muzeum Plzeň je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Pivovarnické muzeum Plzeň je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Luxusní glampingová maringotka k pronájmu s terasou (posezení, gril) a wellness zázemím (sauna s ochlazovací kádí a koupací vířivý sud) leží na krásném místě v remízku uprostřed polí a pastvin.

0 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2322

Dnes zobrazeno 10x

Pěkně zařízená prostorná chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (zastřešené posezení, gril, ohniště) leží v mírně zvlněné krajině západních Čech nedaleko Hracholuské přehrady (koupání, rybaření,…).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 24108
Pivovarnické muzeum v Plzni patří k nejstarším na světě. Je umístěno v historicky cenném objektu bývalého právovárečného domu. Vybavení tohoto domu se dochovalo, takže zde na turisty čeká mimo jiné prohlídka původní gotické sladovny včetně studny, ze které byla čerpána voda pro výrobu piva a veškeré potřebné vybavení.

Jednoduše zařízený domek k pronájmu se zahradou (ohniště) a sdíleným dvorem (zastřešený altánek s posezením, gril) leží v malebné mírně zvlněné krajině západních Čech na kraji města Plasy.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2457

Dnes zobrazeno 9x

Chalupa resp. zcela samostatná pěkně zařízená část chalupy s vlastním vchodem a zcela samostatnou oplocenou zahradou (trampolína, posezení, krb) v malebném prostředí u řeky Berounky a nedaleko lesa.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1701

Dnes zobrazeno 12x

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) a zahradou (krb, vyžití pro děti) leží v chatové rekreační oblasti u přehrady Hracholusky (koupání, rybaření, plavba lodí).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1917

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (zahradní nábytek, gril, ohniště) leží ve městě Kralovice v dojezdové vzdálenosti na Křivoklátsko, do Karlových Varů i do Prahy.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2460

Dnes zobrazeno 11x

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (krb s roštem a udírnou, zastřešené posezení) leží na kraji klidné vesničky jen 10 km od Stříbra v dosahu Českého lesa a Západočeských lázní.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2461

Dnes zobrazeno 37x

Velmi pěkný rekreační dům (chalupa) resp. kvalitně zařízené první patro domu k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, gril) v malé obci na Křivoklátsku jen 2 km od zámku Zbiroh.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2106

Akceptované poukázky a asociace