Zobrazit na mapě

Pivovarnické muzeum Plzeň

Muzea

Město Plzeň a dobré pivo k sobě neodmyslitelně patří. Pivovar v Plzni funguje již od roku 1842. Vstup do areálu vede překrásnou, historickou, novorenesanční bránou. V plzeňském pivovaru je možné absolvovat několik různých prohlídkových tras.

V areálu pivovaru, v renesanční budově z 16. století, je umístěno unikátní Pivovarnické muzeum. Na návštěvníky zde čeká obsáhlá expozice věnovaná pivovaru a pivovarnictví a také několik zajímavostí jako například sklep vytesaný v pískovci sloužící k uložení piva ležáku nebo dokonalý podrobný model parního pivovaru. Pivovarnické muzeum má pro veřejnost otevřeno celoročně.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Pivovarnické muzeum Plzeň je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Pivovarnické muzeum Plzeň je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Velmi pěkně zrekonstruovaný vejmínek chalupy (samostatný vchod) k pronájmu se stylovou podkrovní ložnicí leží v malé obci jen 20 km od Plzně (Pivovarnické muzeum, zoologická zahrada, …).

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chalupy: 2267

Dnes zobrazeno 14x

Chalupa resp. zcela samostatná pěkně zařízená část chalupy s vlastním vchodem a zcela samostatnou oplocenou zahradou (trampolína, posezení, krb) v malebném prostředí u řeky Berounky a nedaleko lesa.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1701

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) a zahradou (gril, vyžití pro děti) leží v chatové rekreační oblasti u přehrady Hracholusky (koupání, rybaření, plavba lodí).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1917

Dnes zobrazeno 10x

Velmi pěkný rekreační dům (chalupa) resp. kvalitně zařízené první patro domu k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, gril) v malé obci na Křivoklátsku jen 2 km od zámku Zbiroh.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2106

Malá a útulná chata v oplocené zahradě (bazén, dětský bazének, dětský domeček, altánek, krb) na kraji tiché obce asi 15 km od Příbrami (aquapark, Hornické muzeum). Cykloturistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1375

Pěkná moderní chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, terasa, gril) poblíž lesa na kraji obce na úpatí Brd (cyklotrasy, turistické stezky) cca. 20 km od Příbrami (Hornické muzeum).

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2161

Dnes zobrazeno 29x

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (pergola s posezením, gril) v malé obci na úpatí Brd (cyklotrasy, turistické stezky) cca. 20 km od Příbrami (Hornické muzeum).

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1760

Vkusně a kvalitně zařízená chata se stylovým obytným pokojem a se saunou v oplocené zahradě (posezení, ohniště, stolní tenis) na kraji obce jen 50 m od koupaliště a jen 7 km od Domažlic.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 0723

Akceptované poukázky a asociace