Zobrazit na mapě

Pivovarnické muzeum Plzeň

Muzea

Město Plzeň a dobré pivo k sobě neodmyslitelně patří. Pivovar v Plzni funguje již od roku 1842. Vstup do areálu vede překrásnou, historickou, novorenesanční bránou. V plzeňském pivovaru je možné absolvovat několik různých prohlídkových tras.

V areálu pivovaru, v renesanční budově z 16. století, je umístěno unikátní Pivovarnické muzeum. Na návštěvníky zde čeká obsáhlá expozice věnovaná pivovaru a pivovarnictví a také několik zajímavostí jako například sklep vytesaný v pískovci sloužící k uložení piva ležáku nebo dokonalý podrobný model parního pivovaru. Pivovarnické muzeum má pro veřejnost otevřeno celoročně.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Pivovarnické muzeum Plzeň je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Pivovarnické muzeum Plzeň je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Chalupa resp. zcela samostatná pěkně zařízená část chalupy s vlastním vchodem a zcela samostatnou oplocenou zahradou (trampolína, posezení, krb) v malebném prostředí u řeky Berounky a nedaleko lesa.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1701

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) a zahradou (gril, vyžití pro děti) leží v chatové rekreační oblasti u přehrady Hracholusky (koupání, rybaření, plavba lodí).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1917

Velmi pěkný rekreační dům (chalupa) resp. kvalitně zařízené první patro domu k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, gril) v malé obci na Křivoklátsku jen 2 km od zámku Zbiroh.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2106

Malá a útulná chata v oplocené zahradě (bazén, dětský bazének, dětský domeček, altánek, krb) na kraji tiché obce asi 15 km od Příbrami (aquapark, Hornické muzeum). Cykloturistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1375

Pěkná moderní chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, terasa, gril) poblíž lesa na kraji obce na úpatí Brd (cyklotrasy, turistické stezky) cca. 20 km od Příbrami (Hornické muzeum).

4 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2161

Vkusně a kvalitně zařízená chata se stylovým obytným pokojem a se saunou v oplocené zahradě (posezení, ohniště, stolní tenis) na kraji obce jen 50 m od koupaliště a jen 7 km od Domažlic.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 0723

Velmi pěkně zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, trampolína, šipky, posezení, ohniště) v tiché ulici jen 500 m od zdejšího zámku a 35 km od Karlových Varů.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 0864

Útulný stylově zařízený apartmán v přízemí velkého domu (samostatný vchod) s oplocenou zahradou (bazén, posezení, ohniště) leží v městečku v malebné oblasti Pošumaví jen 3,5 km od Hnačovského rybníka.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 2108

Akceptované poukázky a asociace