Chalupa Čímice

3 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 0517

Skvělá cena


Pronájem chalupy Čímice - podrobný popis

4-pokojová samostatná podkrovní část chalupy se samostatným vchodem (70 m2) pro 4-8 osob v obci. Schodiště do 1. patra. Předsíň. Obytný pokoj (30 m2) je vybaven sedací soupravou, TV, rádiem, piánem, jídelním a velkým kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, el. konvice a kamna na tuhá paliva. Koupelna s vanou a WC – bojler 160 l. 3 ložnice: 1/ (16 m2) s dvojlůžkem a postelí, 2/ (16 m2) se 3 lůžky a 3/ (12 m2) s dvojlůžkem (140 cm široké). Na vyžádání dětská postýlka. K dispozici stálé připojení na internet. Topení na tuhá paliva. Na oploceném dvoře (150 m2) je k dispozici stolní tenis, venkovní posezení, ohniště, pískoviště a houpačka. Oplocené parkování. Dvůr je spoluužíván s majitelem. Majitel vlastní psa.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 1,5 km.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, el. konvice a kamna na tuhá paliva.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Žichovicích (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Čímice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Čímice

Vesnička Čímice leží v podhůří Šumavy, ca. 7 km severovýchodně od Sušice. Místo je vhodné k vycházkám do přírody, cykloturistice, tak jako k výletům za historickými památkami. Koupání na řece Otavě (3 km) nebo na koupalištích v Nezamyslicích (7 km) a v Sušici (8 km). Tenisové kurty v místě (0,3 km). Aquapark v Horažďovicích (16 km). Rybaření na řece Otavě (3 km). Restaurace v Žichovicích (2 km), nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Rabí (zřícenina hradu), Sušice (Muzeum Šumavy), Javorník a Svatobor (rozhledny), město Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Velhartice, Kašperk (zříceniny hradů), Klenová a Švihov (hrady), Horšovský Týn, Blatná, Březnice (zámky), město Domažlice (štítové domy na náměstí, Museum Chodska), Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské, prales Boubín, Povydří, Schwarzenberský kanál – technická památka), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Čímice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na řece Otavě (3 km), na koupalištích v Nezamyslicích (7 km) a v Sušici (8 km) nebo v aquaparku v Horažďovicích (16 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Otavě (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Čímice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Šumava, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Čímice 10× Položit dotaz

Vloženo: 22.6.2014

Dobrý den, měli bychom zájem si pronajmout Vaši chalupu v termínu od 30.8.2014 do 6.9.2014 pro 4 dospělé a jednoho psa možná dva psy pokud neseženeme hlídání :-). Chtěli bychom se zeptat, zda by bylo možné napsat pobyt na fakturu kvůli příspěvku od zaměstnavatele. Děkuji za odpověď a přeji hezký den Čemanová

Vážená paní Čemanová,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0517 Čímice.

Ano, platba na fakturu je možná. Jakmile si objednáte a my Vám rezervaci potvrdíme, stačí nám fakturační údaje zaslat e-mailem.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online přes rezervační formulář na našich webových stránkách - ceník, volné termíny a rezervační formulář chalupy 0517 Čímice.

 

Vloženo: 27.1.2013

Dobrý den!
Chtěli bysme se zeptat jakým způsobem je (zda vůbec)oddělen prostor - pro návštěvníky(dvůr) od dvora majitele. Máme malého psa-fenku jezevčíka... ale je dosti majetnická a na přítomnost jiného psa bude reagovat štěkotem ( tedy pokud ho uvidí) Za Vaši odpověď předem děkuji!
Fictum František
Vážený pane Fictum, děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0517 Čímice. Dvůr u této chalupy je společný s majitelem, počítejte tedy, že Váš pes se bude se psem majitele na dvoře potkávat. V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace