Chalupa Chanovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1425

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem chalupy Chanovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (55 m2) pro 5 osob se nachází v malé obci u cesty na Písecku. Chodba. V průchozí kuchyni (13 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice, sporák na tuhá paliva a jídelní kout. Z kuchyně se vstupuje do 3-lůžkové ložnice (16 m2) a do obytného pokoje (18 m2), který je vybaven sedací soupravou, krbovými kamny a TV+SAT. Z chodby je pak přístupna druhá ložnice (11 m2) se 2 lůžky a koupelna (vana, pračka, WC, bojler 80 l). WC je od samotné koupelny odděleno zahrnovacími dveřmi. Snížený strop při průchodu do koupelny. Topení: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. K chalupě náleží oplocená zahrada (555 m2), na které je k dispozici venkovní posezení a zahradní krb. Vypůjčit si lze stolní fotbal a po domluvě s majitelem také stolní tenis. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu stolní tenis je k dispozici po dohodě s majitelem
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 300 m.
Krb Zahradní krb na zahradě, krbová kamna v obytném pokoji.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice a sporák na tuhá paliva.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Chanovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Chanovice

Obec Chanovice leží cca. 27 km severozápadně od známého jihočeského města Strakonice a cca. 10 km severně od Horažďovic. Mírně zvlněná krajina na pomezí jižních a západní Čech je plná rybníků a rybníčků, luk a lesů a nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť cyklistických stezek), k procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností v okolí. Přírodní koupání na nedalekém rybníku (2 km) nebo v zatopeném lomu v Defurových Lažanech (4 km). Aquapark v Horažďovicích (10 km). Tenisové kurty v místě (0,3 km). Posilovna v Horažďovicích (10 km). Jízda na koni ve Slatině (3 km). Rybaření na okolních rybnících (od 2 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Chanovice (Muzeum lidových řemesel – skanzen, rozhledna), Kadov (přírodní památka Kadovský viklan, naučná stezka Okolím Kadovského viklanu), Blatná (zámek), Lnáře (zámek), Kasejovice (Muzeum Václava Mentbergera), Březnice (zámek), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR přes řeku Otavu), Rabí (zřícenina hradu), Hrádek (zámek), Sušice (Muzeum Šumavy, rozhledna Svatobor), Kašperk (hrad), Velhartice (zřícenina hradu), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Švihov (vodní hrad), Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské, prales Boubín, Povydří, …), Plzeň (Pivovarské muzeum, Muzeum plzeňského podzemí).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Chanovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání na nedalekém rybníku (2 km) nebo v zatopeném lomu v Defurových Lažanech (4 km). Aquapark v Horažďovicích (10 km).
Rybaření v okolí Rybaření v okolních rybnících (od 2 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Slatině (3 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Horažďovicích (10 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Chanovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Chanovice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace