Chata Blatná-Řečice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0347

Rodinná dovolená

Chata na samotě


Pronájem chaty Blatná-Řečice - podrobný popis

Zděná velmi pěkná a prostorná 3-pokojová chata (100 m2) pro 4 osoby ve velké pečlivě udržované oplocené zahradě (2800 m2) na kraji obce na krásné polosamotě. Vstup přes zastřešenou terasu s venkovním posezením. Obytný pokoj (37+15 m2) je vybaven sedacím prostorem, jídelním koutem, krbem, TV a rádiem. Následuje opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice. Spíž. 2 ložnice: 1/ (10 m2) se 2 lůžky a 2/ (15 m2) s dvojlůžkem. Koupelna s vanou – bojler 80 l. Samostatné WC. El. přímotop. Na oplocené zahradě (2800 m2) je k dispozici altán s venkovním posezením, zahradní krb a ohniště. Oplocené parkování. Pobyt se psem je možný jen po dohodě s majitelem.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivový plot
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 200 m.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 70,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Blatné (2 km)

Popis objektu majitelem

Chata se nachází v oblasti rybníků a lesů, která je tolik typická pro kajinu jižní a jihozápadní části ČR. Samotný objekt a příslušné okolí je řešeno prostorově velice velkoryse. Objekt a příslušný pozemek o výměře 2600 m2 je oplocen a v polosamotě tak navozuje pocit bezpečí. Okolní pozemek jsme vylepšili nezvyklou skalkou. Je delší jak 40 m s kameny velkými i 2-3 m3, je osázena konifery a skalničkami. V tomto prostoru byl postaven i zahradní gril, který bude pro sezónu 2011 dokompletován příslušným altánem. Město Blatná je vzdáleno pouhé 2 km a nabízí potřebný nákup v mnoha obchodech, Lidl a Penny nevyjímaje. Nabídku doplňují některé privátní obchody, jako několik krásných kaváren, cukráren a také soukromá pekárna a asi 25 hostinců a restaurací. V okolí Blatné existuje více jak 130 km cyklostezek, které vedou převážně mezi lesy a rybníky. Ty jsou občas přerušeny vesnicí nabízející přislušnou motivaci v podobě místního hostince (vše z mého pohledu). V období, kdy roustou houby, je možné navštěvovat okolní lesy či zalesněné hráze rybníků (70 m). Při této příležitosti není možné zapomenout ani na rybáře a případně i myslivce. Rybárům jsou k dispozici obecní rybářské revíry a možnost nedělního dopoledního lovu na rybnících tzv. Blatenské ryby. Rybářský lístek a rybáršká povolenka jsou však nutností. Pokud bude mezi našimi klienty myslivec, pak bychom doporučovali, aby se přihlásil co nejdřive tak, abychom mohli zajistit na jeho přání zpoplatněný odstřel a to s naprostou samozřejmostí v intencích Mysliveckého zákona a platné doby lovu.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky vzít s sebou. Povlečení lze zapůjčit za poplatek 70,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,- Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Blatná-Řečice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Blatná-Řečice

Řečice je malou vesničkou u Blatné a leží asi 25 km severozápadně od Písku. Řečice je obklopena rybníky a rybníčky, které nabízejí nespočet možností ke koupání a rybaření. Zdejší lesy lákají k procházkám a houbaření. Nenáročný terén v okolí je vhodný pro cykloturistiku. Koupaliště v Blatné (2 km). Přírodní koupání a rybaření v okolních rybnících (1 – 5 km). Koupání také v zatopeném lomu v Mačkově (5 km). Tenisové kurty a posilovna v Blatné (2 km). Krytý bazén a jízda na koni v Mačkově (5 km). Restaurace a nákupy v Blatné (2 km). Turistické cíle: Blatná (zámek a zámecký park), Lnáře (zámek), Březnice (zámek), Orlík nad Vltavou (zámek), Zvíkov (hrad), Orlická přehrada, Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Plzeň (Pivovarské muzeum, Muzeum plzeňského podzemí), Rábí (zřícenina hradu), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora).

Tipy od majitele

V samostné Blatné se nachází turistická kancelář sdružení obcí, která poskytne veškeré informace ohledně tohoto regionu. Rádi bychom ještě nabídli možnost koupání na bývalém lomu Paštiky či Mačkov (3 km), za nepříznivého počasí pak bazén pro veřejnost v Mačkově a aquapark v pošumavském městečku Horažďovice (nezapomenout na vynikající pizzu). Jak je obecně známo, celá naše oblast je notoricky známa jako rezervoár historických památek. Začneme jmenovat ty nejdůležitější: Orlík, Zvíkov, Písek, Hluboká, Holašovice, Český Krumlov, Sušice, Kašperské Hory, Rabí, Domažlice, atd. Některé z nich jsou na seznamu UNESCO. Z hlediska místního bychom pak v Blatné doporučili návštěvu vodního zámku, navazujího velkého parku, návštěvu provozovny Blatenská ryba, kde nabízejí vynikající čerstvé uzené domácí i mořské ryby, dále pak prodejnu místního lihovaru, kde pak své najdou příznivci vynikající slivovice a dobrého moku. Abstinenty jistě uspokojí neobvyklé prostředí tří kaváren - cukráren. V průběhu letních prázdnin se o víkendech v Blatné pořádají různé festivaly. Nezapomenutelná pro děti je i blatenská pouť v polovině měsíce srpna.

Lázně v okolí

Vráž (25 km): léčba nemocí srdce a krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Blatná-Řečice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Blatné (2 km). Přírodní koupání na okolních rybnících (od 1 km do 5 km) nebo v zatopeném lomě v Mačkově (5 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (22 km).
Rybaření v okolí Rybaření v okolních rybnících (od 1 km do 5 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Mačkově (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Blatné (2 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Blatné (2 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Blatná-Řečice: Chata Jižní Čechy, Chata okolí Písku, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Blatná-Řečice Položit dotaz

Vloženo: 11.6.2014

Dobrý den, měla bych dva dotazy, jestli je na chatě WI-FI připojení a zda může do objektu pes - ohař. Děkuji Stříteská

Vážená paní Stříteská,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0347 Blatná - Řečice.

WI-FI připojení na chatě k dispozici není.

Pes je povolen na základě dohody s majitelem. Pokud budete mít zájem o objednání pobytu, zeptáme se majitele, zda je možné přijet s ohařem. Majitel psa patrně povolí.

Rezervaci můžete zadat online nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   


 

Vloženo: 11.3.2014

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možno vzít do tohoto objektu psa, je to velké plemeno, konkrétně bullmastiff. Měli bychom zájem o termín od 16.8. na týden. Děkuji předem za odpověď, přeji pěkný den. Veronika Vašinová

Vážená paní Vašinová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0347 Blatná - Řečice.

Majitel objektu povolil v tomto případě pobyt se psem velkého plemena.

Termín 16.8.-23.8.2014 je zatím volný. Cena: 9.352,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,- Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu můžete zadat rezervaci online nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   


 

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Blatná-Řečice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace