Chata Žlutice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1174

Pronájem chaty Žlutice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 2-pokojová chata pro 4 až 6 osob v tiché chatové osadě v malebné přírodě nedaleko ŘEKY STŘELY. Obytná místnost s KRBEM. Kuchyňka. Podkrovní ložnice. 2 koupelny. U CHATY: nafukovací BAZÉN (Ø 3,2 m), TERASA s posezením a krbem. KOUPALIŠTĚ v místě 2 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zámek Bečov nad Teplou. CENA od 9.520,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 2-pokojová chata (70 m2) pro 4 až 6 osob v tiché chatové osadě v malebné přírodě nedaleko řeky Střely. Vstup do kuchyňky (6 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač a el. konvice. Přes zahrnovací dveře se vstupuje do obytné místnosti (30 m2), která je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, krbem, TV+SAT a rádiem. Z obytné místnosti pak vedou příkré schody do podkrovní ložnice (snížený strop, 20 m2) s dvojlůžkem, 2 opticky oddělenými rozkládacími gauči (oba pro 1 až 2 osoby) a TV+SAT; vstup na balkon. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Další koupelna s rohovou vanou, WC a pračkou – bojler 120 l se nachází v suterénu chaty, do kterého se vstupuje z kuchyňky. Centrální topení na tuhá paliva. Na neoploceném pozemku u chaty (400 m2) se nachází vydlážděná terasa s plastovým nábytkem a zahradním krbem a dále nafukovací bazén (Ø 3,2 m). Možnost úschovy kol v garáži. Neoplocené parkování před chatou. Povolena jsou jen malá psí plemena.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Žlutice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Žlutice

Městečko Žlutice leží asi 30 km jihovýchodně od Karlových Varů. Zdejší mírně zvlněná krajina, kde se střídají pole, louky a lesy je vhodná k nenáročným vycházkám do přírody, k cykloturistice, houbaření nebo jen k odpočinku. Okolí vybízí k návštěvě známých lázní, stejně tak k návštěvě historických památek (hradů a zámků). Koupaliště a tenisové kurty v místě (2 km). Jízda na koni v Chyši (9 km). Rybaření na řece Střele (0,2 km). Restaurace a nákupy v místě (2 km). Turistické cíle: Žlutice (Žlutické muzeum s rozsáhlým komplexem podzemních chodeb a sklepů, stolová hora Vladař), Chyše (zámek), Rabštejn nad Střelou (nejmenší město v ČR, naučná stezka údolím řeky Střely), Manětín (zámek), Plasy (klášter), Bečov nad Teplou (zámek), Mariánské Lázně (lázeňský areál s kolonádou a parkem), Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou), Teplá (klášter), Loket (hrad), Plzeň (Pivovarnické muzeum, Muzeum plzeňského podzemí, Zoologická zahrada).

Lázně v okolí

Karlovy Vary (30 km): léčba onkologických onemocnění, trávicího ústrojí a metabolických poruch. Mariánské Lázně (40 km): léčba pohybového ústrojí, nemocí zažívacího ústrojí a onemocnění ledvin a močových cest. Konstantinovy Lázně (37 km): léčba srdečních onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Žlutice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v místě (2 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Střele (0,2 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Chyši (9 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km)
Golf v okolí Golf v Karlových Varech (25 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Žlutice: Chata Západní Čechy, Chata Karlovy Vary a Mariánské Lázně, Chata Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Žlutice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Žlutice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace