Chalupa Žihle

5 ložnic
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 9 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1073

Pronájem chalupy Žihle - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Prostorný 6-pokojový rekreační dům pro 9 osob se zrekonstruovaným interiérem v tiché ulici na kraji obce. Obytný pokoj. Kuchyně. 2 koupelny. 5 ložnic. Oplocená ZAHRADA: venkovní posezení, zahradní krb. KOUPÁNÍ na rybníku v Poustkách 4 km nebo na rekreačním rybníku v Jesenici 13 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zámek v Chyši. CENA od 12.243,-Kč/objekt/týden.

Prostorný 6-pokojový rekreační dům (150 m2) pro 9 osob se zrekonstruovaným interiérem v tiché ulici na kraji obce. Přízemí: Chodba; vstup na zadní část zahrady přes terasu. Ložnice (12 m2) se 2 lůžky. Malá kuchyňka s 1-plotýnkovým el. vařičem a el. konvicí. Koupelna se sprchovým koutem a WC. 1. patro: V průchozí kuchyni (24 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Obytný pokoj (25 m2) (není od kuchyně oddělen dveřmi) je vybaven moderní sedací soupravou a TV+SAT; vstup na balkon. Koupelna s vanou a WC – bojler 180 l. Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ (9 m2) s lůžkem a 2/ (17 m2) s dvojlůžkem. Z 1. patra je také vstup na terasu s posezením, z které je po schodech přístup na zadní část zahrady. 2. patro: 2 prostorné ložnice: 1/ (29 m2) se 2 lůžky a 2/ (29 m2) s dvojlůžkem. Centrální plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (200 m2) je k dispozici venkovní posezení se zahradním krbem a šipky. Parkování oplocené i neoplocené + 1 garáž.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,8 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna na místě.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 1,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie a vody. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Žihle je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Žihle

Obec Žihle leží v mírně zvlněné krajině Rakovnické pahorkatiny cca. 45 km severně od Plzně. Okolí je vhodné k procházkám do přírody, cykloturistice, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi, kterých v okolí najdeme nespočet. Přírodní koupání na rybníku v Poustkách (4 km) nebo na rekreačním rybníku Velký rybník v Jesenici (13 km). Tenisové kurty v místě (0,8 km). Krytý bazén, koupaliště, posilovna a další sportovní aktivity v Plzni (45 km). Jízda na koni v Potvorově (4 km). Golf v Podbořánkách (5 km). Lanové centrum a laser game v Novém Dvoře u Žihle (4 km). Rybaření v zatopeném lomu v místě (0,2 km). Restaurace a nákupy (0,8 km) v místě. Turistické cíle: Rabštejn nad Střelou (nejmenší město v ČR, naučná stezka údolím řeky Střely), Manětín (zámek), Žlutice (Žlutické muzeum s rozsáhlým komplexem podzemních chodeb a sklepů), Chyše (zámek), Jesenice (Vlastivědné muzeum, rozhledna Tobiášův vrch), Kralovice (klášter Mariánský Týnec), Plasy (klášter), Plzeň (Pivovarnické muzeum, Muzeum plzeňského podzemí, Zoologická zahrada), Krásný Dvůr (zámek), Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Žihle

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní rybník v Poustkách (4 km), rekreační rybník Velký rybník v Jesenici (13 km), krytý bazén a koupaliště v Plzni (45 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě v zatopeném lomu (0,2 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Potvorově (4 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,8 km)
Golf v okolí Golf v Podbořánkách (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Žihle: Chalupa Západní Čechy, Chalupa Plzeňsko (Hracholuská přehrada), Chalupa Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Žihle Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Žihle nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace