Chalupa Želeč

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1427

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem chalupy Želeč - podrobný popis

Prostorný pěkně zařízený 5-pokojový rekreační dům (chalupa) (cca. 100 m2) nabízí ubytování pro max. 5 osob v obci Želeč u cesty. Chodba. Průchozí jídelna. Obytný pokoj je vybaven sedací soupravou a TV+SAT; vstup na terasu. V kuchyni, která je od obytného pokoje oddělena zahrnovacími dveřmi, je k dispozici el. sporák, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna s vanou a ruční sprchou, která nahrazuje sprchový kout – bojler 200l. Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ se 2 lůžky a TV+SAT; vstup na balkon a 2/ se 3 lůžky. Z chodby se po schodišti sestupuje do suterénu, ve kterém se nachází místnost s krbem, barovým pultem a malým posezením. Možnost připojení k internetu (WI-FI). Topení: centrální na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. První patro chalupy se nepronajímá. Je uzamčeno a je prázdné. K chalupě náleží velká udržovaná oplocená zahrada (800 m2), na které je k dispozici zapuštěný kruhový bazén (průměr 6 m, hloubka 1,2 m), ruské kuželky, travnaté hřiště se sítí, venkovní posezení, zahradní krb a přenosný gril. Součástí ubytování je i oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zapuštěný kruhový bazén (průměr 6 m, hloubka 1,2 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Krb Krb v místnosti v suterénu a zahradní krb na zahradě.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Želeč je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Želeč

Obec Želeč leží v malebné na rybníky a lesy bohaté jihočeské krajině cca. 10 km jižně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i k cykloturistice (značená síť cyklostezek). Koupaliště v Plané nad Lužnicí (6 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Táboře (10 km). Tenisové kurty v Plané nad Lužnicí (6 km). Golf v Sudoměřicích u Bechyně (10 km). Rybaření na řece Lužnici (6 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 km). Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží, zoologická zahrada), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Choustník (hrad), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Stádlec (Stádlecký most - technická památka řetězový most), Milevsko (premonstrátský klášter), Zvíkov (hrad), Orlická přehrada, Červená Lhota (zámek), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Třeboň (zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál).

Lázně v okolí

Bechyně (18 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Želeč

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Plané nad Lužnicí (6 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (6 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Sudoměřicích u Bechyně (10 km).
Tenis v okolí Tenis v Plané nad Lužnicí (6 km).
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (10 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Táboře (10 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Želeč Položit dotaz

Vloženo: 16.5.2019

Dobrý den, mám dotaz, zda je v ceně ubytování zahrnuta i týdenní spotřeba vody a elekřinya zda se platí nějáké jiné poplatky na místě.Závěrečný úklid...A zda je bazén a hřiště jen pro návštěvníky chalupy Želeč?Děkuji moc za info. Sedmíková Renata.

Vážená paní Sedmíková,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Želeč 1427.

Termín 29.6. - 6.7.2019 je předběžně volný. Cena činí 16.331,- Kč/objekt/týden + poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Spotřeba el. energie a vody je v ceně pobytu. Bazén a hřiště je k dispozici hostům, kteří si tuto chalupu objednají.

Rezervaci pobytu můžete provést přímo on-line: volné termíny a ceník

nebo telefonicky na bezplatné lince 800 101 127.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace