Chalupa Zálesí

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 14 osob
Lyžování v okolí
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 1338

Rodinná dovolená

Novinka 2013

Chata na víkend


Pronájem chalupy Zálesí - podrobný popis

Pěkně zařízená 5-pokojová chalupa (100 m2) leží na kraji tiché horské obce Zálesí téměř na česko-polských hranicích a nabízí pronájem pro max. 12 až 14 osob. Chodba. Obytný pokoj (100 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, krbem, TV+SAT a rádiem. V kuchyni (10 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, kachlová pec a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 200 l. Herna (10 m2) se stolním fotbalem, elektronickým terčem a hračkami pro děti. Z chodby vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 4 ložnice: 1/ a 2/ (15 m2) se 4 vyvýšenými matracemi, 3/ (13 m2) se 2 lůžky a 4/ (13 m2) s dvojlůžkem a 2 plnohodnotnými rozkládacími postelemi. Koupelna s vanou a WC. Topení centrální na tuhá paliva + el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (2000 m2) se nachází kamenný zapuštěný bazén (13 x 10 m, hloubka 0,5 až 1,2 m), trampolína (průměr 4 m) přenosný gril, ohniště a při vstupu do chalupy je k dispozici zastřešená terasa s venkovním posezením a dále stolní tenis. Pod chalupou se nachází travnatá plocha vhodná pro míčové hry (síť k dispozici). Neoplocené parkování. V zimě doporučujeme mít ve výbavě sněhové řetězy.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zapuštěný kamenný bazén (13 x 10 m, hloubka 0,5 až 1,2 m).
Stolní tenis v objektu Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 4 m).
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 200 m.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Javorníku (7 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Zálesí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2023 a na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy přes prosincový advent. S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na jaře 2024. Objednávat tak již lze pronájem chaty na Velikonoce 2024.

Chalupa  Zálesí je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Zálesí

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Zálesí

Vesnička Zálesí se nachází v Rychlebských horách cca. 7 km jihozápadně od města Javorník a cca. 35 km severozápadně od města Jeseník téměř na polských hranicích. Místo je ideální především k odpočinku a relaxaci a k poznávaní přírodních krás stále nepoznaných Rychlebských hor a blízkých Jeseníků. Na své si přijdou také cykloturisté (hustá síť cyklostezek s propojením do Polska) a houbaři. V okolí stojí navštívit také řada historických pamětihodností. Koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty a posilovna v Javorníku (7 km). Nákupy a restaurace v Javorníku (7 km). Turistické cíle: Rychlebské hory (rozhledna Borůvková hora, vyhlídka Čertovy kazatelny, Hraničky, Špičák, Nýznerovské vodopády, skalní město Smolný vrch s vyhlídkou Venušiny misky, Lánský vrch „s velkou dřevěnou židlí a stolem“), Javorník (zámek), Žulová (Kamenické muzeum), zříceniny hradů Kaltenštejn a Rychleby, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, Jeseník (areál Priessnitzových lázní, Vlastivědné muzeum Jesenicka, rozhledna Zlatý Chlum, poutní místo Křížový vrch), Zlaté Hory (rozhledna Biskupská kupa, Hornický skanzen), Branná (zámek), Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna), Velké Losiny (zámek, lázeňský areál, papírna ze 16. století – technická památka), Karlova Studánka (klimatické lázně), Jeseníky (Šerák, Keprník, Rejvíz, Praděd – nejvyšší hora 1491 m. n. m., …); výlety do Polska (lázně Ladek-Zdrój).

Lyžování v okolí

Jesenická lyžařská střediska jsou vzdálena od 35 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Zálesí

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Javorníku (7 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Javorníku (7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Javorníku (7 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Zálesí Položit dotaz

Vloženo: 20.2.2014

Dobrý den, mám dotaz bylo by možno chatu rezervovat na velikonoce, v době od pátku 19.4.-21.4.2014. Děkuji za odpověď

Vážená paní Procházková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1338 Zálesí.

Termín pátek 18.4. - pondělí 21.4.2014 (3 noci) je předběžně volný.

Cena: 1.700,- Kč/objekt/1 noc, tj. 5.100,- Kč/objekt/3 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě Vašeho zájmu o závazné objednání pobytu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 26.1.2014

Dobrý den, na fotografiích není vidět, jak je upraven prostor před chalupou. Jsme tři rodiny s malými dětmi, a tak by nás zajímalo, jaký je tam terén a jak je upraven popř. zaslat fotografii. Předem díky.

Vážená paní Kolajová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1338 Zálesí. K dispozici pro klienty je především neoplocená zahrada za chalupou. Z důvodu, že do léta zde probíhá ještě částečná rekonstrukce zahrady a zadní části chalupy, nemáme fotografie k dispozici. Můžeme Vám však již teď napsat, že část zahrady se nachází v rovině a část v mírném svahu. Několik rodin s dětmi již zde bylo úspěšně ubytováno, proto věříme, že i Vám by toto prostředí vyhovovalo.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.Seznam turistických cílů v okolí chalupy Zálesí Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace