Chalupa Zábřezí-Řečice

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1718

Rodinná dovolená

Novinka 2017


Pronájem chalupy Zábřezí-Řečice - podrobný popis

Velmi pěkná 5-pokojová chalupa (120 m2) leží na malebném tichém místě u lesa zcela na okraji obce Zábřezí-Řečice a nabízí pronájem pro max. 8 osob. Předsíň. Chodba. Obytný pokoj (52 m) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem pro 6 osob, barovými stoličkami, krbem a TV. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Na kuchyňský kout navazuje malá spíž. V přízemí chalupy se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, přes kterou se vstupuje na samostatné WC. Z chodby vede schodiště do podkroví, kde se nachází další koupelna (vana, WC, umyvadlo, bidet) a 4 samostatné ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky, 2/ (11 m2) se 2 lůžky, 3/ (15 m2) se 2 lůžky a 4/ (15 m2) se 2 lůžky. Dětská postýlka je k dispozici pouze na vyžádání. Centrální plynové vytápění. Nekuřácký objekt. Na velké oplocené zahradě (2000 m2) mohou hosté využít altán s venkovním posezením a zahradní kuchyňkou (zavedena studená voda), přenosný gril a ohniště. Pro děti jsou na zahradě připraveny houpačky, skluzavka, lezecká stěna a dětský domeček s hračkami. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Krb (krbová vložka) v obytném pokoji.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Doubravici (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Zábřezí-Řečice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Zábřezí-Řečice

 • Vesnička Zábřezí-Řečice leží v malebné na lesy bohaté podkrkonošské oblasti cca. 8 km západně od Dvora Králové nad Labem. Celé Podkrkonoší nabízí výborné podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody (turistice), ale i k výletům za historickými a přírodními památkami, kterých se v tomto kraji nachází nespočet. Koupání na přírodním koupališti v místě (1,5 km) nebo na koupalištích v Miletíně (6 km) nebo ve Dvoře Králové nad Labem (8 km). Tenisové kurty a posilovna ve Dvoře Králové nad Labem (8 km). Rybaření na přehradě Les Království (10 km). Golf v Kašově (golfklub Nová Amerika) (13 km). Restaurace v Doubravici (3 km), nákupy ve Dvoře Králové nad Labem (8 km).

Turistické cíle:

 • Dvůr Králové nad Labem (Safaripark),
 • vodní nádrž Les Království,
 • Zvičina (známý turistický cíl Podkrkonoší s kostelem sv. Jana Nepomuckého),
 • Miletín (Muzeum českého amatérského divadla, Památník a naučná stezka z 10 zastaveními spisovatele Karla Jaromíra Erbena),
 • Hořice (Sochařský park, rozhledna Hořický Chlum),
 • Lázně Bělohrad (lázeňský areál, památník K. V. Raise),
 • Pecka (hrad),
 • Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna),
 • Jaroměř (pevnost Josefov),
 • Ratibořice (Babiččino údolí, zámek),
 • Jičín (Regionální muzeum ve zdejším zámku, letohrádek Valdštejnská lodžie, Valdická brána, rozhledna Milohlídka, Rumcajsova ševcovna),
 • Nová Paka (Muzeum drahých kamenů),
 • CHKO Český ráj (skalní města – Prachovské skály, Hruboskalsko atd., hrady a zříceniny – Trosky, Kost, Valdštejn, Valečov atd., zámky – Humprecht, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála atd.),
 • Krkonoše (Sněžka, prameny Labe, Mumlavský vodopád, …).

Lázně v okolí

 • Lázně Bělohrad (13 km): léčba nervových onemocnění, onemocnění pohybového ústrojí a stavů po popáleninách.
 • Velichovky (12 km): léčba nemocí pohybového ústrojí a nemocí nervových.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Zábřezí-Řečice

Cyklotrasy v okolí Přes obec Zábřezí-Řečice vedou cyklotrasy č. 4131 a 4136.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v místě (1,5 km) nebo na koupalištích v Miletíně (6 km) nebo ve Dvoře Králové nad Labem (8 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Les Království (10 km).
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Dvoře Králové nad Labem (8 km).
Golf v okolí Golf v Kašově (Golfklub Nová Amerika) (13 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Dvoře Králové nad Labem (8 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Zábřezí-Řečice Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Zábřezí-Řečice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Zábřezí-Řečice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace