Chalupa Vojtíškov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Internet v objektu - wifi
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1244

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Vojtíškov - podrobný popis

Místně typická chalupa resp. zcela samostatná 3-pokojová část chalupy (70 m2) se samostatným vchodem nabízí pronájem pro 7 až 8 osob na kraji malé horské obce Vojtíškov u cesty. Chodba. V kuchyni (10 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice, jídelní kout pro 4 osoby a rádio. Na kuchyni navazuje obytný pokoj (místnosti nejsou odděleny dveřmi). Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedacím prostorem, krbem, TV, DVD přehrávačem a videem. 2 ložnice: 1/ (13 m2) se 4 lůžky a 2/ (12 m2) se 2 lůžky, 1 vyvýšeným lůžkem a rozkl. gaučem pro 1 osobu. Koupelna s vanou, sprchovým koutem a pračkou. Samostatné WC. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení na tuhá paliva. Z chodby se vchází na částečně zastřešenou terasu s venkovním posezením a grilem, ze které se dále po schodech sestupuje do neoplocené zahrady (700 m2), ve které je k dispozici bazén (Ø 4,5 m, hloubka 1,5 m) a ohniště. Neoplocené parkování. Pronajímá se pouze přízemí chalupy. V patře chalupy bydlí majitel. Ten neporušuje soukromí hostů, do chalupy vstupuje zcela samostatným vchodem! V zimní sezóně majitel hostům topí, aby měli v chalupě teplo.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Kruhový bazén (průměr 4,5 m, hloubka 1,5 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 500 m.
Krb Krb v obytném pokoji.
Dobře vybavená kuchyně kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Hanušovicích (7 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v Hanušovicích (7 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vojtíškov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vojtíškov

 • Horská obec Vojtíškov leží v malebné krajně západní části Jeseníků na úpatí hornatiny Králický Sněžník cca. 7 km severozápadně od Hanušovic. Krásná hornatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice, cykloturistice a houbaření. V zimě se v okolí nachází několik kvalitních skiareálů. Koupání na koupališti v Králíkách (12 km) nebo na termálním koupališti ve Velkých Losinách (23 km). Tenisové kurty v místě (2 km). Lanové centrum a letní bobová dráha na Dolní Moravě (10 km). Restaurace a nákupy v Hanušovicích (7 km).

Turistické cíle:

 • Dolní Morava (rozhledna Stezka v oblacích, rozhledna Klepáč, naučná stezka na Kralický Sněžník a k pramenu řeky Moravy, výšlapy na Sušinu a Podbělku),
 • Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val),
 • Červená Voda (rozhledna Křížová hora),
 • Suchý vrch (rozhledna),
 • Bouda (dělostřelecká tvrz),
 • Vysoká (Schubertův památník),
 • Hanušovice (Pivovarské muzeum),
 • Staré Město pod Sněžníkem (Staroměstská pevnostní stezka),
 • Jeseníky (Šerák, Keprník, rašeliniště Rejvíz, vodopády Bílé Opavy, Praděd – 1492 m. n. m. – nejvyšší hora Jeseníků, naučná stezka Pasák, Rešovské vodopády),
 • Velké Losiny (zámek, lázeňský areál, ruční papírna – technická památka z 16. století),
 • Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna),
 • Maršíkov (roubený kostelík),
 • Šumperk (Expozice čarodějnických procesů, Vlastivědné muzeum),
 • Ruda nad Moravou (rozhledna Háj, poutní kostel a křížová cesta Božího Těla),
 • Jeseník (areál Priessnitzových lázní, Vlastivědné muzeum Jesenicka, rozhledna Zlatý Chlum, poutní místo Křížový vrch),
 • jeskyně Na Pomezí a na Špičáku.

Lázně v okolí

 • Velké Losiny (23 km): léčba nervových a pohybových nemocí; termální koupaliště.
 • Jeseník (36 km): léčba dýchacích cest, duševních poruch a kožních onemocnění.

Lyžování v okolí

 • Dolní Morava (10 km) (650 - 1140 m. n. m.): 2 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 10,4 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 60 km udržovaných běžeckých, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Staroměstsko (13 km) (600 - 1000 m. n. m.): 16 vleků, délka sjezdovek: 11,6 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 145 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • V okruhu 30 km se nachází i další lyžařská střediska jako Přemyslov, Kouty nad Desnou, Ramzová a další.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vojtíškov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Králíkách (12 km) nebo na termálním koupališti ve Velkých Losinách (23 km).
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Vojtíškov: Chalupa Severní Morava, Chalupa Jeseníky, Chalupa Šumperk, Chalupa Olomoucký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Vojtíškov Položit dotaz

Vloženo: 11.2.2015

Dobrý den, bylo by možné pronajmout tuto chatu i jen na prodloužený víkend v měsíci červenci nebo srpnu?

Vážená paní Žondrová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1244 Vojtíškov. Pronájem na víkend během letních prázdnin není bohužel možný. V hlavní letní sezóně (běhme letních prázdnin) se všechny chaty a chalupy pronajímají pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 5.12.2012

Dobrý den, měli bychom zájem o Vaší chatu. V termínu od 29 nebo 30.12.2012 do 2.1.2013. Pokud by to bylo možné takhle, zašlete více infa.

Děkuji Hasala
Vážený pane Hasala,


děkujeme Vám za Vaše dotazy k chatě 1243 Nová Ves a chalupě 1244 Vojtíškov.


Chata 1243 Nová Ves je v silvestrovském termínu 29.12.2012 - 5.1.2013 bohužel již obsazená.


Chalupa 1244 Vojtíškov je v termínu 29.12.2012 - 5.1.2013 předběžně volná. V případě Vašeho vážného zájmu ověříme u majitele objektu termín a dotážeme se na možnost zkráceného pobytu, min. 4 noci, tj. 29.12.2012 - 2.1.2013.
Cena: 13.196,- Kč/objekt/4 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.


Kontaktovat nás můžete na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace