Chata Valašské Klobouky - Královec

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1148

Pronájem chaty Valašské Klobouky - Královec - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chata (70 m2) pro 6 osob u lesa v blízkosti rekreačního střediska jen 500 m od rozhledny Královec. Vstup přes terasu s venkovním posezením. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedacím, jídelním a kuchyňským koutem, krbem a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2-lůžková ložnice (12 m2) s TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 60 l. Z obytného pokoje vedou příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (15 m2) se 2 lůžky; vstup na balkon a 2/ (12 m2) se 2 lůžky. El. topení + dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na přírodním neoploceném pozemku (400 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování (do 50 m od chaty).

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (50 m)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. V zimě poplatek za dřevo 60,-Kč/kolečka.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Valašské Klobouky - Královec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Valašské Klobouky - Královec

Rekreační oblast Královec leží cca. 4 km východně od městečka Valašské Klobouky (centrum jižního Valašska) na rozhraní chráněné krajinné oblasti Beskydy a Bílé Karpaty. Ta je zapsána také na seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Zvlněná krajina nabízí ideální podmínky k turistice. Stále více je v kraji oblíbená také horská cykloturistika. V zimě lze využít nedaleké lyžařské vleky. Koupaliště ve Valašských Klouboukách (5 km), přírodní koupaliště v Návojné (10 km). Krytý bazén a tenisové kurty v Brumově-Bylnici (8 km). Posilovna ve Valašských Kloboukách (5 km). Jízda na koni v Lipině (7 km) nebo ve Vlachovicích (12 km). Rybaření v Horním Lidči (15 km). Restaurace v místě (50 m), nákupy ve Valašských Kloboukách (5 km). Turistické cíle: Valašské Klobouky (Městské muzeum), CHKO Bílé Karpaty (naučná stezka Královec, přírodní rezervace Ploštiny, Hluboké údolí, rozhledna Královec a Lopeník, nejvyšší hora Velká Javořina - 970 m. n. m.), CHKO Beskydy (Čertovy skály, Pulčínské skály, rozhledna Čubův kopec, rozhledna Vartovna, Kohútka, Portáš, Malý a Velký Javorník, Makyta, Tanečnice, Soláň, Pustevny, Radhošt), Brumov (hrad), Luhačovice (lázeňský areál, lázeňské divadlo, kolonádní koncerty, festivaly vážné hudby, Jurkovičův dům, léčivé prameny Vincentka a Otovka), Zlín (Obuvnické muzeum), Lešná (Zoo a zámek), Vizovice (zámek, výroba pálených lihovin Jelínek), Malenovice (hrad), Uherské Hradiště (Baťův kanál), Velehrad (poutní místo), Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – Valašský skanzen), Velké Karlovice (dřevěný kostel, Karlovské muzeum).

Lázně v okolí

Luhačovice (32 km): léčba dýchacích cest, zažívacího traktu a cukrovky.

Lyžování v okolí

Valašské Klobouky-Jelenovská (6 km): 2 vleky, délka sjezdovek 0,35 km, obtížnost lehká, večerní osvětlení. Další větší zimní střediska (Velké Karlovice, Kohútka, …) se nacházejí ve vzdálenosti cca. 40 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Valašské Klobouky - Královec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště ve Valašských Klouboukách (5 km), přírodní koupaliště v Návojné (10 km).
Rybaření v okolí Rybaření v Horním Lidči (15 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lipině (7 km) nebo ve Vlachovicích (12 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Brumově-Bylnici (8 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Valašských Kloboukách (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Valašské Klobouky - Královec: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Valašské Klobouky - Královec Položit dotaz

Vloženo: 20.1.2015

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli bylo možné,pronajmout tuto chatu jenom na vikend pátek - neděle.... a jestli ano,jaká by byla cena.... Děkuji Matúšů

Vážená paní Matúšú,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1148 Valašské Klobouky - Královec. Tato chata se bohužel pronajímá pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Víkendový pobyt Vám tak nemůžeme potvrdit. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace